FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rzęsy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 373

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 6:35 pm    Temat postu: Rzęsy Odpowiedz z cytatem

Świetnym sposobem na efektowny makijaż jest aplikacja sztucznych rzęs, efekt jest naprawde świetny i utrzymuje sie ok 3-4 tygodni. Swoją drogą nie tak dawno, bo 24 września stylistki rzęs obchodziły swoje święto. Widziałyście auta z rzęsami w Krakowie? O co chodzi? To ostatnia kampania marki NobleLashes https://noblelashes.pl/ Moim zdaniem fajna akcja. Sama przedłużam rzęsy od kilku miesięcy i jestem bardzo zadoowlona, duzo czasu zaoszczędzonego rano i mogę dłuzej pospać. Kto z Was jeszcze przedłuża rzęsy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zgadza się takie przedłużane rzęsy wyglądają naprawdę super. Ja sama planuję sobie kupić teraz sztuczne rzęsy natural 110 Black Ardell Lashes https://malahit.pl/product-category/makijaz/oczy/sztuczne-rzesy/ bo jest mega na nie promocja. Aż o 20% taniej można je kupić czyli, za -18, 32 zł - 20% . Także to bardzo dobra oferta, tym bardziej że są one wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara435
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2018
Posty: 15

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem szczerze, że nie jestem zadowolona z wyglądu swoich rzęs ale na razie jeszcze ich nie przedłużałam bo boję się, że mi się bardzo zniszczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona często robi sobie przedłużanie rzęs. Kiedyś jeszcze robiła sztuczne rzęsy, ale odeszła w końcu od tego pomysłu. Jest zadowolona z efektów. Codziennie rano ma zaoszczędzonych kilka minut na robieniu make-upu, co dla wszystkich wychodzi na dobre Very Happy. Tydzień temu zrobiła sobie jakieś rzęsy volume. Jest trochę różnica. Wygląda bardzo ładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2019 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, ze jak macie jakąś ważniejszą okazje, jak ja w tym roku to warto zrobić sobie profesjonalny makijaż no i w tym także rzęsy. Na stronce http://www.pilnikizalotka.pl znajdziecie salon kosmetyczny gdzie zajmują się przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 37

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście boję się robić zabiegów na rzęsy, słyszałam że to bardzo je niszczy i później praktycznie nie ma się już swoich, ciągle trzeba uzupełniać i powtarzać zabiegi. To prawda? Wydaje mi się, że już lepiej kupić sztuczne i raz na jakiś czas założyć, np na imprezę. Fajne rzesy objetosciowe widziałam tutaj w sklepie https://magniticalashes.pl/, ciekawa jestem efektu. Ktoś używał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też nie jestem do tego przekonana. Wolę już mieć swoje naturalne rzęsy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robię rzęsy regularnie i moje się od tego nie niszczą. Ważne, by robiła je osoba, która ma w tym doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ntina
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efekt jest naprawdę super jednak później jak rzęsy sztuczne wypadają to naturalne też. Są bardzo słabe i krótkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ale jakie oko się robi jak mamy zrobione rzęsy Smile ja uwielbiam ten look, w Warszawie pięknie robią 1:1 w https://www.bodybar.com.pl/ na Wołoskiej, koniecznie tam się zapiszcie jak któraś szuka. I jak kilka lat się robi to ok rzęsy swoje się na pewno osłabią ale z przerwami to nie ma się czego obawiać naprawdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mialam raz sztuczne rzesy i nigdy wiecej !! Niewygodne, odpadaly bardziej z prawej strony (lubie spac na prawym boku) no i cena kosmiczna. Zdecydowanie lepiej mi po https://katowice.dermed.pl/pl/zabiegi/lifting-i-podkrecanie-lvl/ w Katowicach w Dermedzie robilam i to jest to po czym czuje sie bardziej kobieco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak rzęsy i brwi zrobi kosmetyczka, która się na tym zna. Jednak można sobie delikatnie poprawić ich wygląd. I naturalne rzęsy https://www.exclusivelashes.pl doklejone będą wyglądać, jakby to były nasze. Można sobie szybko je zrobić w taki sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym salonem kosmetycznym, który zajmuje się stylizacją brwi i rzęs jest www.salonksymena.pl Jeżeli mieszkacie w okolicach Sosnowca to polecam wam się tam wybrać. Nie będziecie tego żałowały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem, że rzęsy tuszuję codziennie ale i tak największą uwagę przykładam do perfekcyjnego makijażu brwi Smile Sama nigdy nie miałam cierpliwości by go robić ale w końcu od czego jest makijaż permanentny Smile Wybrałam się do Dominiki Kossakowskiej z salonu Jest Pięknie. Efekt wyszedł bardzo naturalny ale jednocześnie wyrazisty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Lip 09, 2019 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz miałam przedłuzane rzęsy. Podobał mi się efekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy