FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Organizacja konferencji w Warszawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 2:02 pm    Temat postu: Organizacja konferencji w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy możecie mi polecić dobry hotel w Warszawie na organizację firmowej konferencji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
morizon
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 54

PostWysłany: Pon Mar 17, 2014 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz wygodnego miejsca to polecam hotel Best Western Portos: http://www.bwportos.pl/ - znajduje się on niedaleko centrum Warszawy w dobrej dzielnicy Mokotowie - to bardzo ważne ponieważ nikt z uczestników nie powinien mieć problemów z dotarciem na miejsce.
Jakiś czas temu byłem tam na konferencji i jest to obecnie jeden z najlepszych obiektów konferencyjnych w stolicy. Oferuje wysoki standard, w pełni wyposażone sale oraz bardzo smaczny catering. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Mar 24, 2014 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie znam się na Warszawie, byłam tam tylko raz na konferencji organizowanej w siedzibie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, ale tam trzeba mieć wtyki, by udostępnili salę Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mark
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sobie takie miejsce samemu zorganizować Wink Byłem na konferencji w Warszawie - plenerowej Smile Pod halami namiotowymi! Coś fajnego, innego no i nie w zamkniętych, ciemnych oraz zaduszonych pomieszczeniach, tym bardziej, że był piękny majowy dzień. Hale namiotowe były wynajmowane od firmy http://www.rajt.pl.
_________________
http://www.domprofit.pl/nieruchomosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pics13
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, hotel na konferencje to nie zawsze dobra opcja. Sprawdź obiekt Business Room Warszawa, jest świetnie wyposażony i dla małych konferencji będzie super!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większe hotele mają takie specjalne sale, chociaż nie wszystkie. Zależy również, czy są wolne terminy. Tak samo z restauracjami na późniejsza kolacje. Jest np. http://www.restauracja-torino.pl/ ale zawsze o wszystko trzeba pytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Kwi 2016
Posty: 51

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2016 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pics13 napisał:
Hej, hotel na konferencje to nie zawsze dobra opcja. Sprawdź obiekt Business Room Warszawa, jest świetnie wyposażony i dla małych konferencji będzie super!


Byłam tam na szkoleniu ostatnio. Bardzo fajne miejsce, przede wszystkim ze świetną lokalizacją w samym centrum Warszawy. Sale bardzo ładnie urządzone i co ważne - jest wszystko, co na szkoleniu potrzebne zarówno prowadzącemu, jak i uczestnikom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze organizuje szkolenia pod Warszawą, ludzie lubią takie spotkania w podmiejskich hotelach Smile Mam jeden ulubiony http://windsorhotel.pl/
Nigdy mnie jeszcze nie zawiódł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amunicja28
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Nie Paź 30, 2016 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na większe wydarzenia polecam raczej MT Polska - tam odbywają się duże konferencje, gale, bankiety. No i oczywiście targi i kongresy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy