FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szkoła wizażu gdzie najlepiej ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 1:14 pm    Temat postu: Szkoła wizażu gdzie najlepiej ? Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Chciałabym pogłebic swoją wiedzę , trochę bardziej rozwinąć się jeśli chodzi o kosmetologie czy wizaż i stylizacje . Nie wiem co wybrać . Koleżanka poleciła mi Międzynarodowe Studium Dziewulskichhttp://www.dziewulscy.pl/, sama tam uczęszcza i mówi że jest mega zadowolona z tego ile tam się nauczyła. Teraz akurat mają rekrutację na roczne studium wizażu i stylizacji. Czytałam wiele o nich i mają bardzo dużo pozytywnych opinii . Co Wy myślicie o tym ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo dobrych opinii słyszałam o tej szkole Dziewulskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwano
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wizażu najlepiej uczyć się z internetu, nie trzeba płacić za żadne zbędne szkolenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tych szkół i kursów na wizażystów jest teraz bardzo dużo więc jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, dobrze mówią dziewczyny że mozna wiele w internetu się nauczyć, są super filmiki poradniki itd Smile warto też na porządne kosmetyki postawić jak na przykład cienie do powiek Alilla - bez parabeów, konserwantów i silikonów. Jak już działać to porządnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś może o szkole policealnej w kierunku Kosmetyki? Jeżeli nie to może warto także rozważyć ten kierunek ponieważ szkoła Cosinus prowadzi zajęcia przygotowujące do tego zawodu z dużym sukcesem o czym również dowiesz się na innych forach i pewnie wśród znajomych. Ogólnie zajęcia teorytyczne jak i praktyczne są prowadzone na poziomie również przez wykładowców z uczelni wyższych także późniejsze zdanie egzaminu nie stanowi większych problemów i co również ważne jest on oczywiście przez cały okres nauczania darmowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie rozwinąć swoje umiejętności kosmetyczne w odpowiedniej szkole to skontaktujcie się z www.medica.edu.pl Jest to szkoła medyczno-kosmetyczna, która znajduje się w Szczecinie. Firma ta poza kierunkiem kosmetycznym oferuje też inne możliwości kształcenia, więc polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Krakowa polecam Krakowską Akademię Kosmetyczną www.kak.edu.pl Tam na uczyłam się wszystkiego co było mi niezbędne przy prowadzeniu własnego salonu kosmetycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hhania11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to poszukać coś w Twojej okolicy.. Sprawdź gdzie masz najbliżej i jaka z nich jest najlepsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza odpowiednimi kursami warto samodzielnie ćwiczyć i polepszać swoje zdolności. Ja co prawda interesuje się branżą beauty tylko amatorsko ale ostatnio sama nauczyłam się jak nakładać i jak poprawnie zmywać manicure hybrydowy: http://www.modowostylowo.pl/lifestyle/jak-zmy%C4%87-hybryd%C4%99.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że szkoła policealna jest dobrą opcja dla osób które wiedzą co chcą robić! A m.in w szkole Cosinus Łódź mają bardzo szeroki wybór konkretnych kierunków jak technik masażysta, opiekun medyczny, florysta itd. Do tego zajęcia prowadzone są w systemie zaocznym więc też dałoby się to połączyć ze studiami dziennymi bądź pracą, co też zapewni ci możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych zupełnie za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Nie Lut 07, 2021 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rózne szkolenia oferuje głównie https://pcpir.pl/polkolonie-sportowe/ mają naprawde ogromne i ciekawe oferty
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Węsiagrażyna25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wolnym czasie zajmuję się wizażem, do makijażu oczu używam naturalnych kosmetyków https://kontigo.com.pl/naturalne/makijaz/oczy.html i efekty dają jeszcze lepsze. Mogę bezpiecznie nakładać je na kilkugodzinne sesje zdjęciowe moich klientek Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy