FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie kolory do biura?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 3:36 pm    Temat postu: Jakie kolory do biura? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Jakie połączenie kolorów będzie najlepiej pasować do biura związanego z branżą nieruchomości? Chciałbym, żeby sprawiało wrażenie przyjaznego dla klientów, a jednocześnie nowoczesnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
edom
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 3

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

my w biurze mamy połączenie koloru zielonego, szarego jasnego oraz szarego ciemnego. Moim zdaniem te kolory dodają nowoczesności a zarazem są przyjazne w odbiorze - opinie klientów. Odcienie są mniej więcej takiego koloru jak nasze logo dostępne na stronie http://www.edom-nieruchomosci.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Sro Paź 21, 2015 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najlepszy będzie jakis ciepły np. jasno zółty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koniczynka86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 81

PostWysłany: Sro Mar 15, 2017 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do biura najbardziej pasują ciepłe jasne kolory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ameba5
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2017
Posty: 10

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się za bardzo na kolorach, ale sama najlepiej czuje się w pomieszczeniach, które mają jasne pastelowe barwy. Tak więc chciałabym, żeby w biurach do których idę takie własnie były Very Happy
Zresztą chyba podobnie sprawa wygląda jeśli chodzi o kolory w naszych domach. Zawsze najlepiej czujemy się w pomieszczeniach, gdzie barwy są stonowane i delikatne. Przynajmniej ja tak mam.
_________________
Niektórzy pojawiają się znienacka. Mieszają, mącą w naszych sercach. A potem znikają bez pożegnań. Żadne czary, tylko nasza naiwność pozwala byle komu się oswoić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Berese
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem do biura najlepiej pasują chłodne i stonowane kolory. W końcu to miejsce pracy a nie odpoczywalnia Razz
_________________
click to view source
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Digirego
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neutralnym kolorem jest oczywiście biel. Kolor ten pasuje do wszystkiego, warto połączyć biały z ciemnym kolorem. Oczy się nie męczą i dobrze się pracuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kornelia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 7
Skąd: k. Krakowa

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto jest postawić na dość mocne i wyraziste kolory np. granat lub czerwień. Tylko nie jako baza - tutaj najlepiej sprawdzi się szarość. Na ekstrawagancję można pozwolić sobie w przypadku dodatków do wyposażenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 1:44 pm    Temat postu: Biuro Odpowiedz z cytatem

Myślę, że biuro jest podstawową wizytówką firmy, w końcu to na jej terenie przeważnie spotkamy się z klientami. Warto więc zadbać o odpowiednią aranżację wnętrz, ja u siebie postawiłam na białe biurka plus czarne fotele - tak dla kontrastu. Dodam, że biuro jest wynajmowane, więc wszystkie zmiany trzeba było konsultować z właścicielem. Ściany zostawiłam w beżowym kolorze, myślę że nie jest specjalnie krzykliwy, według klientów też pasuje do wnętrza. Na marginesie dodam, że długo szukałam lokalizacji we Wrocławiu, tak aby było w miarę blisko centrum i lotniska. Wiele pomógł mi ten serwis, dużo ciekawych lokalizacji, w miarę przystępne ceny - http://www.officemap.pl/search/list/?city=wroclaw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilofff
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze będzie połączenie kolorów czarnego i białego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że bardzo dobrze w biurach sprawdza się zieleń, ponieważ działa ona uspokajająco i pozwala lepiej się skupić. Można się też zdecydować na ścianę z roślin, coś takiego jak na https://www.wertykalni.pl/oferta/zielone-sciany-z-mchu/mech-lesny. Taki mech na ścianie nie tylko niesamowicie wygląda, ale również ma na przykład działanie wygłuszające hałasy, co w biurze może być bardzo istotne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej coś żywego, ale bez przesady. Kolor nie może męczyć, a wiadomo, ze w biurze przebywa się kilka godzin dziennie. Warto coś neutralnego, ale z lekkim akcentem życia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie aby w swoim biurze zamontować TV? Jak dla mnie przydatna rzecz Very Happy a do tego telewizja internetowa. Zobaczcie sobie jak to działa http://tvka.pl/telewizja-internetowa-dla-kazdego_eyim.a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mebleteo_pl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 273

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jasne kolory będą najlepsze i przede wszystkim nie będą tak męczące dla oczu waszych jak i pracowników. Natomiast jeżeli będziecie również chcieli dobrać dobrej jakości meble biurowe to zapraszamy do naszego sklepu https://www.mebleteo.pl/ w którym znajdziecie szeroki wybór rozwiązań metalowych, które pozwolą lepiej je chronić i jednocześnie wyróżniają się dużo większą wytrzymałością na obciążenia. A cenowo również nie powinny Was zawieść, w razie dodatkowych pytań nasza obsługa klienta na pewno postara się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od układu pomieszczenia. W niektórych sprawdzają się jasne kolory, a w innych można sobie pozwolić na ciemne akcenty. Tutaj http://totalsec.pl/oferta macie namiar na firmę, która projektuje biura i zajmuje się wykonawstwem. Warto sobie ją przejrzeć. Jeśli chodzi o biuro, które jest wizytówką firmy, to warto postawić przede wszystkim na profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy