FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Studia - warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej warto jest iść na studia, problemem może być tylko wybranie odpowiedniego kierunku, ale wachlarz możliwości jest przecież naprawdę ogromny pod tym względem. Jest w czym wybierać, także wśród studiów podyplomowych, gdzie często można także otrzymać dofinansowanie studiów podyplomowych w czołowych uczelniach, trzeba tylko szukać, a do tego jeszcze wiedzieć czego się szuka i jakie ma się wymagania względem uczelni i własnego rozwoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z maturą jest bardzo różnie.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk252
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Studia są bardzo ważne, ale nie można zapominać o dodatkowych kursach. Kursy doszkalające, rozwijające Waszą wiedzę są ważne i mega dobrze wyglądają w CV.
_________________
https://patria-nostra.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w Międzynarodowym Studium Dziewulskich znajdziecie też dobre wydziały. Warto w takim razie zajrzeć do http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ i zapoznać się z ich ofertą. Sądzę, że również i was może zainteresować to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fiołek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto. Napiszesz pracę magisterską i będziesz miał tytuł magistra.
_________________
https://www.pracemagisterskie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem warto spełniać swoje marzenia. Ja po studiach jednak nie miałam żadnych możliwości praktycznie do dalszego rozwoju. Dlatego teraz przygotowuje się na egzaminy do policji Obecnie brakuje nam policjantów a ja od zawsze lubiłam pracować nad sobą i ciałem. Taka praca bardzo rozwija ciało i umysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na studia iść warto, jednak warto róœnież przeczytać artykuł - http://www.expressilustrowany.pl/artykuly-sponsorowane/a/praca-lodz-a-skonczone-studia,12811010/. Dziś same studia pracy nie dają, trzeba cały czas rozwijać sie zwodowo i zdobywać doświadczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto, ale najpierw matura, a w jej zdaniu pomocne może być coś takiego, jak kursy maturalne warszawa Moim zdaniem zawsze warto z takich rozwiązań korzystać, jeśli zależy nam na dobrym kroku w przyszłość. Kursy maturalne - warszawa są dla wszystkich maturzystów niezależnie od wieku, bo wiadomo, że do matury nie trzeba zawsze podchodzić, gdy ma się 18-19 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że się przydają. W dzisiejszych czasach większość ludzi po szkole średniej idzie na studia, więc jest to prawie taki niepisany obowiązek Razz. Mówię to trochę żartem, ale wystarczy przejrzeć chociażby ogłoszenia o pracę - albo adnotacja, że szukają studenta, albo kogoś z wykształceniem wyższym. Mega ważna kwestią podczas studiowania w obcym miescie jest tez akademik. Koleżanka załatwiła sobie prywatny akademik w Krakowie https://unibase.pl/ Bardzo nowoczesny, wygodne i ładne pokoje. Matura w dzisiejszych czasach nie jest już tak samo poważana i "wystarczająca" jak było to np. za czasów naszych rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje studia udało mi się wybrać przy pomocy artykułów, które są na blogu http://blogbiszopa.pl/studia-lekarskie/ są bardzo przydatne, jeżeli ktoś się waha nad wyborem studiów, lub nie jest pewny, czy chce w ogóle na nie iść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto. Myślę, że każdy z nas powinien się rozwijać... Czasami, nauka nowych rzeczy sprawia nam trudności. Jeśli zaliczasz się do grona osób, którym przyswajanie wiedzy nie idzie najlepiej, zajrzyj na stronę internetową https://plastycznymozg.pl/ na której publikowane są porady z zakresu zwiększania koncentracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto, jakbys szedł na studia to polecam Ci zapoznać się z apartamentami na wynajem krótkoterminowy w warszawie www.apartamenty-magnolie.pl/odkryj/ takie apartamenty na wynajem krótkoterminowy w warszawie bedzie idealnym rozwiązaniem na mieszkanie podczas studiów ponieważ akademik moze byc problematyczny a w takich mieszkaniach dla pracowników bedziesz mieć cisze i spokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że warto Smile Ja ukończyłam w tym roku studia licencjackie na kierunku pielęgniasrtwo i od pazdziernika wybieram się na studia II stopnia. Jeśli chodzi o uczelnię to będę kontynuować naukę na Mazowieckiej Uczelni Medycznej ( to nowa nazwa dawnej Wyższej Szkoły Mazowieckiej ). W dzisiejszych czasach bez porządnego wykształcenia nie da się raczej znalezc dobrej pracy, szczególnie w tak wymagającym zawodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto? To już zależy od tego, co konkretnie studiujesz. Jeśli jest to kierunek, po którym można znaleźć zatrudnienie, np. informatyka http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunek/informatyka?city=1, to wtedy takie studia są inwestycją w samego siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 9:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

studia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy