FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Księgowość - komu ją powierzyć?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 8:06 am    Temat postu: Księgowość - komu ją powierzyć? Odpowiedz z cytatem

Komu zlecić księgowość swojej firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta firma biuro rachunkowe w Otwocku jest bardzo znana w branży. Ostatnio na kongresie padła wymieniona podczas prywatnej rozmowy więc jest rozpoznawalna. Warto skorzystać z kilkunastu lat doświadczenia czy innowacyjnych rozwiązań w postaci dostępu online do dokumentów niż szukasz taniej i niepewnej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 64

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo szczególnie mniejszych firm decyduje sie na zlecanie prowadzeni księgowości na zewnątrz. Zazwyczaj zajmują się nimi wykwalifikowani profesjonaliści, ale i ich warto sprawdzić od czasu do czasu. Narzędziem do tego może być na przykład audyt finansowy - http://www.glc.pl/audyt. Taki audyt wykaże czy wszystko jest prowadzone tak jak należy, czy może jednak pojawiają się jakieś niezgodności, które by trzeba było wyeliminować i nie powtarzać w przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz samemu prowadzić przy użyciu jakiegoś programu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie polecam znaleźć jakąś firmę, która zajmuje się tym przez internet. Jest to dużo wygodniejsze i ma się cały czas wgląd na to, ewentualnie jakiś program, którego będziesz samemu używać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powierzam ją sobie... dzięki programom pokroju Taxomatic można działać solo, bez konieczności płacenia księgowemu. Po co mam płacić za coś tak drogiego, skoro istnieje tańsza alternatywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze przez kilka najbliższych dni możesz skorzystać z https://wfirma.pl/cennik/ksiegowosc-online takiej promocji na księgowość online. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o szybkie i proste rozliczanie. tego typu narzędzia są idealne dla każdego przedsiębiorcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 371

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaam, że prowadząc własna firme nie ma co kombinowac i rzeczy ważne powierzyć ludziom którzy się na tym znają. Ja własną firme prowadze juz kilka lat,nikt mną nie rządzi i jestem sobie sama szefem. Dla pracowników takze staram sie byc wporządku:) Od kilku lat problemem dla mnie były niepotrzebne juz dokumenty - czy to w formie papierowej czy na nosnikach, nie mam czasu na niszczenie tego na niszczarce, a dokumentów przeciez nie wyrzucę. Koleżanka poleciła mi firmę http://niszczeniedokumentow.eu/ która zajmuje sie tematem profesjonalnie. Kompleksowo niszczą dokumenty oraz zabezpieczają te jeszcze potrzebne. Sądze, że skorzystam z takich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zleciliśmy http://ask-finance.pl/ i z naszej strony pełne zadowolenie. Firma rzetelna, solidna, terminowa. Mamy u nich kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową. Są z Katowic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pon Lis 19, 2018 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli jesteście z Gdańska lub okolic, polecam wam zainteresować się współpracą z tym http://biuroszykula.pl/ biurem rachunkowym. Na prawdę znają się na swojej pracy i osobiście nie miałam nigdy z nimi żadnych problemów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dobrze jest usługi księgowe zlecić profesjonalistom, najlepiej biurowi rachunkowemu, które ma doświadczenie i już działa na rynku jakis czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komu powierzyć księgowość? Specjalistą. Ja mogę polecić GLC. Poza standardową księgowością wykonują także audyt sprawozdań finansowych. Sprawdźcie https://www.glc.pl/uslugi/audyt/ . Mam nadzieję, ze będziecie zadowoleni z usług świadczonych przez tę firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej doświadczonym specjalistom, którzy mają wiedzę i niezbędne umiejętności. Ja korzystam z oferty biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek z Gliwic. Mają też dwa biura w Sosnowcu i Katowicach. Indywidualne podejście do klienta, kompleksowa oferta i jakość na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w Szczecinie i rozglądacie się tutaj za sprawdzonym biurem rachunkowym to polecam wam skontaktować się z www.biurogalant.pl Powierzyłem im księgowość mojej firmy i mogę powiedzieć że warto było nawiązać z nimi współpracę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw trzeba przemyśleć fakt, czy warto też wysłać księgową na kursy, które mogą się bardzo przydać nie tylko księgowej, ale również innym pracownikom. Polecam przeczytać https://calculatic.pl/kursy-excel/ co liczy się na takim kursie i jak on wygląda w praktyce. Według mnie pracodawca od czasu do czasu powinien wysłać swoich pracowników na różne potrzebne kursy, taka inwestycja się zwraca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy