FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycja w mieszkanie i co dalej?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Sie 16, 2018 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycje w mieszkanie wale nie są takie wymagające, tak naprawdę firma https://delareco.com/pl/ może prowadzić Cię przez cały ten okres. Mają w tym duże doświadczenie, więc zrobią to najkorzystniej jak się da.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wchodzę na stronę którą proponujesz mesler a tam brak wyników na Polskę. Więc co to za oferta? GrazynkaKowalska rozmawiałam z DJN i oni mają pełną obsługę lokali, wiec dodatkowa ochrona z pomocą kancelarii nie będzie potrzebna. Maja odpowiednio napisane umowy (napisane z pomocą radców prawnych), odpowiednie zabezpieczenia w formie ubezpieczenia OC od najemcy (najlepsze z możliwych rozwiązań) i spore doświadczenie na rynku Wrocławskich nieruchomości. O tym niech też świadczy ilość lokali, którymi sie opiekują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
k.pawel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto byłoby doradzić się w tym temacie znajomych? Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie.
_________________
Nawet odważni ludzie często wolą być ślepi, gdy boją się coś zobaczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w mieszkanie pod wynajem warto zainwestować nad morzem Smile Tam turystyka zawsze się kręci. Świetnym centrum jest Trójmiasto, aczkolwiek tam nieruchomości są drogie. Dlatego warto trochę rozejrzeć się w okolicach. Przykładowo te mieszkania w Wejherowie mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam taki sam dylemat jak kupowałam swoje mieszkanie pod wynajem. Ogólnie nie ma tych obowiązków praktycznie wcale, jeśli wynajmiesz to komuś ogarniętemu, to tak naprawdę jedyne co musisz robić to pilnować płatności. Ja kupiłam mieszkanie od firmy Polnord - dewelopera z Gdańska. Jasień to świetne miejsce, położone blisko centrum, ale jednak ciche, spokojne i zazielenione: https://www.polnord.pl/oferta/gdansk/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współpraca z DJN układa się znakomicie. Wpływy comiesięcznie wpadają regularnie na konto. Kontakt z nimi znakomity zawsze mogę dopytać o mieszkanie i czy ma stałych czy nowych lokatorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jak najbardziej warto skutecznie inwestować w monety bulionowe które kupicie z niskim spreadem i też później bez problemów bedzie można je odsprzedać komuś innemu, czy nawet do mennicy. Ja tak lokuję oszczędności i naprawdę jestem zadowolony z możliwości jakie dają, dlatego zajrzyjcie na https://www.mennicaskarbowa.pl/ w dobrych cenach, ale i też szybką dostawą bo u niektórych sprzedawcą trzeba czekać nawet powyżej miesiąca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak chcecie inwestowac w nieruchomosci to poczytajcie sobie o inwestycjach w projekty deweloperskie https://novafinances.pl/inwestycje/ gdzie nie musicie sie martwic zarzadzaniem mieszkaniem po jego kupnie Very Happy dobra opcja, bezpieczna i wygodna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Wto Mar 15, 2022 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że lepiej od razu postawić na zakup apartamentu inwestycyjnego na osiedlu Śląska 12 i będzie problem z głowy, a to bardzo atrakcyjna lokalizacja i ładne apartamenty. Lokalizacja przy takich inwestycjach jest bardzo ważna a to osiedle jest w pobliżu centrów biznesowych a więc idealne miejsce pod wynajem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy