FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Biobidet

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konekt
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 41

PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 2:09 pm    Temat postu: Biobidet Odpowiedz z cytatem

Szperając po sklepach w necie z ceramiką łazienkową natknąłem się na coś takiego jak bibidet, i się poważnie nad tym zastanawiam. Ale chciałbym poznać wasze opinie na ten temat bo nie jest to często spotykany gadżet w polskich domach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pupil
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Pon Sie 26, 2013 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deska sedesowa z bidetem to praktyczne i bardzo wygodne rozwiązanie, lepsze dbanie o higienę intymną. Biobidet to zdecydowanie praktyczniejsze rozwiązanie niż osobno stojący bidet, nie trzeba się przesiadać i zajmuje dużo mniej miejsca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 74

PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deska wc z funkcją bidetu miałem okazje skorzystać w jednym z hoteli. Bio Bidet to wielofunkcyjne urządzenie montowane na misce wc posiada regulację temperatury i ciśnienia wody, funkcję suszenia z regulacją temperatury powietrza, a całość sterowana jest przy pomocy czytelnego panelu umieszczonego na wysokości deski. Jeden produkt wiele możliwości, komfort korzystania nie trzeba się przesiadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nataliee.s
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2013
Posty: 6
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 11:09 am    Temat postu: Bidet Odpowiedz z cytatem

Ja mam w swojej łazience tradycyjny bidet i tez jestem bardzo zadowolona:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vartoz
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 49

PostWysłany: Pią Mar 21, 2014 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam pójść o krok dalej w kierunku wygody i zainwestować w deski z funkcją higieny intymnej, oczywiście są wolnoopadające, ale głównie eliminujemy potrzebę posiadania bidetu. Oszczędzamy miejsce w ten sposób. A kasa praktycznie ta sama bo cena bidetu plus stelaż i usługa hydrauliczna to tak jak taka deska a montaż samodzielny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy