FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Beton architektoniczny

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Galylinda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 6:32 pm    Temat postu: Beton architektoniczny Odpowiedz z cytatem

Witam. Planuję urządzić łazienkę w nowoczesnym stylu i użyć do tego betonu architektonicznego. znalazłem http://www.vhct.pl/pl/ Co o tym myślicie? To jest dobry pomysł? Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ustysia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 121

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie jestem fanką tych betonowych wnętrz, uważam że to super wygląda. Sama zresztą mam na ścianach farbę betonową od Primacol Decorative, super że też gościom się podoba, zawsze każdy coś miłego powie, że fajny efekt itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny efekt z odpowiednim oświetleniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno. Ja się zastanawiam, czy takiej ściany za tv nie zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za dobrą firmą zajmującą się betonem architektonicznym polecam skontaktować się z www.btb-radzymin.pl Wykonają dla was wszystko co sobie zażyczycie. Firma ta ma swoją siedzibę w Radzyminie pod Warszawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma http://betonowywojtek.pl oferuje swoim klientom odlewy z betonu dekoracyjnego takie jak siedziska, blaty, stoły, lady recepcyjne, blaty barowe itp. Firma również tworzy zintegrowane elementy betonowe jak na przykład odlew z betonu dekoracyjnego blatu do kuchni z integracją na zlew lub umywalkę. Dla klientów, którzy nie są do końca zdecydowani albo nie orientują się w tematyce, eksperci pomogą zrozumieć technologię betonu dekoracyjnego i wybrać najlepsze rozwiązanie pod kątem estetyki i ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy większych konstrukcjach często trzeba skorzystać z usług firm oferujących m.in. cięcie w betonie albo poszerzanie otworów. Samemu jest ciężko robić takie rzeczy. Bez specjalnych narzędzi jest to nieprecyzyjne i czasochłonne, dlatego warto skorzystać z firmy cięcie i wiercenie w betonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie jeżeli szukacie ciekawych propozycji w zakresie pięknych materiałów typu beton architektoniczny to z własnego doświadczenia polecam zwrócić uwagę na Weneve u których znajdziecie kilka naprawdę fajnych propozycji, jak na przykład do naszego salonu płytki Cosmo (KS kość słoniowa) w panelu 3D betonowy https://weneve.com/pl/ warto sprawdzić, myślę że zrobi wrażenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 242

PostWysłany: Pon Lip 12, 2021 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam płytki tego rodzaju stąd: https://incana.pl/beton-architektoniczny/ polecam, bo wyglądają zjawiskowo. Salon dzięki temu prezentuje się nowocześnie i z klasą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kategoria3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 70

PostWysłany: Wto Cze 07, 2022 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim, trzeba wiedzieć skąd taki beton zamawiać. SBA DESIGN https://sbadesign.pl/pl/kontakt-z-sba-design.html odpowiadają za dostarczenie i dopasowanie betonu architektonicznego, pod nasza budowlę - konkretna robota! Absolutnie konieczna inwestycja, przez co budowla nabrała mocno nowoczesnego charakteru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy