FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gont na dach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszko3
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Sro Mar 14, 2018 8:16 am    Temat postu: Gont na dach Odpowiedz z cytatem

Też jesteście w trakcie budowy swojego domu? Mi została jeszcze kwestia dobrego pokrycia dachowego. Myślę, czy gont byłby dobrą opcją. Nie jest on drogi. Tylko czy posłuży chociaż trochę. Polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie wyboru pokrycia dachowego warto poznać zalety i wady wszystkich rozwiązań. Dla nas najlepszą opcją była dachówka ceramiczna Topas 11V i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania tym bardziej że mam 30 letnią gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Kwi 15, 2018 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej moge się z Tobą zgodzić, co ważne Braas w każdym sezonie organizuje kolejne promocje w tym m.in Jesienne Dachobranie które obejmuje praktycznie całą ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak jestem dużo większym zwolennikiem dachówek ceramicznych które moim zdaniem są najlepszym rozwiązaniem wśród pokryć dachowych na lata. Jeżeli chcesz mieć swój piękny dom bez obaw o porastanie i zabrudzenia. Dlatego ze swojej strony polecam sprawdzić propozycje min od topowe producenta Braas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: