FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nowe technologie.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 2:17 pm    Temat postu: Nowe technologie. Odpowiedz z cytatem

Sztuczna inteligencja rozwiązuje zadania, które zostają przed nią postawione. Łatwy dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że sięgają po nie już nie tylko najwięksi gracze. O tym, w jaki sposób sztuczna inteligencja może wspomóc rozwój firm, na jakie problemy odpowiada i jakie niesie zagrożenia dowiecie się ze strony http://pirxon.com/pl/rfid/ Sztuczna inteligencja to narzędzie, którego przeznaczeniem jest rozwiązywanie konkretnych problemów firm i ludzi. Tak samo jak wykorzystujemy samochody, aby szybciej przemieszczać się z jednego miejsca na drugie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2018 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do sztucznej inteligencji to faktycznie jest to bardzo ciekawa sprawa, którą w łatwy sposób można wykorzystać w biznesie. Ostatnio dużo o tym czytałam na https://aibusiness.pl/sztuczna-inteligencja-biznesie/ i uważam, że to naprawdę godne uwagi zagadnienie. Po przeczytaniu kilku artykułów widzę, w jaki sposób współczesne algorytmy sztucznej inteligencji wpływają na biznes oraz komunikację Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Czw Lis 01, 2018 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach według mnie jeszcze sztuczna inteligencja nie jest potrzebna w biznesie. Ważniejsze jest nowoczesne oprogramowanie, takie jakie znajdziesz w ofercie https://pl.linkedin.com/company/itmagination. Chociaż za kilka lat może szczutna inteligencja będzie miała większe znaczenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mada
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 74

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz dzisiaj różne rozwiązania, w zależności od branży i potrzeb konkretnej firmy. Tutaj akurat prezentują oprogramowanie dla firm choć wykorzystuje to również branża deweloperska. Dość dobre rozwiązanie, szczególnie dla przedsiębiorstw, które mają kilka oddziałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 6:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoby zaangażowane bezpośrednio w prowadzenie firm produkcyjnych mogą być zainteresowane nowościami technologicznymi z zakresu automatyki przemysłowej. A sporo tego rodzaju produktów możecie znaleźć na tej stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matilde
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 94

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zielona jeśli chodzi o nowe technologie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdecydowanie nowością jest platforma https://pasejo.pl/ która oferuje założenie własnego sklepu online całkowicie za darmo i jest to platforma, która bardzo dobrze zintegrowana jest z księgowością online, którą również możemy prowadzić samodzielnie i która dla wielu osób będzie idealna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy w temacie innowacji technologicznych powiem Wam, że zawsze brakowało mi odrobiny doświadczenia w takich zagadnieniach. Poszukałem w sieci informacji i natknąłem się na stronę: https://ddwloclawek.pl/pl/701_materialy_partnera/35104_itmagination_opinie_klientow_gwarancj_sukcesu.html przeczytałem tam wiele pozytywnych opinii na temat firmy Itmagination i zdecydowałem się na współpracę z nimi. Mają genialny zespół pracowników, którym nie brakuje pomysłów. Dzięki nim mój biznes zyskał zupełnie nowe życie. Szczerze polecam Wam ich usługi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie wprowadzić nowe technologie do swojej firmy to polecam wam skontaktować się z https://cyfryzacjafirm.pl/ Oni zajmują się wprowadzaniem nowoczesnych systemów i oprogramowań dla firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach kluczową rolę odgrywa stawianie na innowacje oraz przemyślane rozwiązania w firmie. Ja akurat śmiało mogę podrzucić Wam namiary na ofertę ze strony: https://rst.software/pl/ Jest to firma, która stworzyła dedykowane oprogramowanie dzięki któremu moje przedsiębiorstwo ma zapewnione efektowne skalowanie biznesu. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koelpin.kamille
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2020
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnóstwo firm budowlanych korzysta z dedykowanego oprogramowania. Programy ułatwiają zarządzanie firmą, np. poprzez zdalne uaktualnianie grafików, a także generowanie faktur i rozliczeń.
_________________
programy dla firm budowlanych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Gru 02, 2020 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad czym się tu zastanawiać? Ja nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mielibyście prowadzić firmę, a jednocześnie nie stawiać na wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xmaggio
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe technologie bardzo się rozwijają, mają już wpływ na praktycznie większość branż na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naveenhome
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Gru 04, 2020 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Great post!
Certified Agile Coaching
_________________
Certified Scrum Master Training
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zora67
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad systemem erp. Znacie się na tym? Systemy ERP to rozwiązania z natury uniwersalne czyli takie, które można dostosować do różnych branż i sposobów prowadzenia działalności. Jak coś jest uniwersalne nie może być najlepsze we wszystkich obszarach funkcjonalnych. Chciałabym skorzystać z pomocy jednego z software house'ów w Warszawie https://www.intellect.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy