FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lodówka z zamrażarką czy osobno zamrażarka?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 9:58 am    Temat postu: Lodówka z zamrażarką czy osobno zamrażarka? Odpowiedz z cytatem

Lepiej kupić coś takiego 2w1 czy może osobno lodówkę i osobno zamrażarkę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym kupiła 2w1 bo nie mam za dużo miejsca, ale gdybym miała warunki, to zainwestowałabym w zakup osobnej zamrażarki.
Tutaj http://techfresh.pl/jaka-zamrazarke-wybrac-ranking-5-najlepszych-modeli/ poczytaj sobie jakie są najchętniej wybierane.
Pomysł jest moim zdaniem dobry, bo zyskujesz masę miejsca do przechowywania - jak lubisz robić zapasy, to jest idealne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Burrqua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2016
Posty: 108

PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bym kupił 2w1. Tutaj masz ładnie opisane https://rtvsalonagd.pl/jaka-lodowke-kupic-ranking/ czym należy kierować się podczas zakupu lodówki oraz ciekawe rankingi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ela1595
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 30

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że najlepsze są chłodziarki z zamrażarkami. Zajmują mniej miejsca i jest też mniejszy pobór mocy w porównaniu do dwóch oddzielnych urządzeń. Ale generalnei wszystko według potrzeb. Ja przykładowo mam model Kernau. Posiada klase energetyczną A+ oraz dużą ładowność. Sam zamrażalnik ma 2 szuflady. Wygląda tak http://sprzedaz.konsumencka.edu.pl/gwarancja.html . Jest na nią 5 lat gwarancji. Ładnie prezentuje się w kuchni. Na frontowych drzwiach jest też wyświetlacz i przyciski sterujące – wpisuje się w moją nowczesną aranżacje Smile.

Ostatnio zmieniony przez Ela1595 dnia Sro Lip 31, 2019 11:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No są bardziej praktyczne a na pewno jak weźmiesz sporą lodówkę to i zamrażarka też będzie spora możesz sobie dobrać gramaturę a takie zamrażarki osobne są też drogie wiec nie wiem czy jest sens w to inwestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się zastanawiałam co będzie lepsze. Ale chyba zdecyduję się na lodówkę osobno a zamrażarkę osobną. Kuchnie mam dużą więc spokojnie mi sie zmieści. Ale nie wiem którą zamrażarkę wybrać bo przeglądałam zestawienie zamrażarek skrzyniowych na ceneo https://www.ceneo.pl/Zamrazarki/Rodzaj:Skrzyniowa.htm może ktoś taką ma i napisze jak sie u was sprawdzają jakościowo ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z lodówkami Electrolux MultiSpace. To naprawdę świetne rozwiązanie. Utrzymują one odpowiednią temperaturę i wilgotność, a także posiadają dodatkowe 12 cm wysokości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heller.porter
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Czw Cze 24, 2021 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na zakup lodówki side-to-side, która sprawdza mi się świetnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landen82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lis 30, 2023 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór lodówki faktycznie nie należy do najłatwiejszych. Jednym z dylematów może być właśnie decyzja, czy zdecydować się na lodówkę z zamrażarką, czy bez niej. Przed zakupem tego typu sprzętu warto jest się zapoznać z pewnymi praktycznymi poradami. Są one dostępne m.in. w tym artykule - https://prostepesto.pl/jak-wybrac-lodowke-praktyczne-porady/. Przede wszystkim warto jest wziąć pod uwagę jej wygląd i pojemność, czy jest wyposażona w technologię No Frost i jakie ma rozwiązania smart.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hdsbnhfubf
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 72

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Walmart gift card balance refers to the amount of money remaining on a gift card issued by Walmart, one of the world's largest retail corporations. These gift cards can be purchased in-store or online and are typically used by recipients to make purchases at Walmart stores or on Walmart's Walmart gift card balance website.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hdsbnhfubf
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 72

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brother printer drivers are software programs that facilitate communication between a computer and a Brother printer. These drivers act as intermediaries, translating data from the computer into a format that the printer can understand and execute. To download Brother printer drivers, Go to the official Brother printer drivers website.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hdsbnhfubf
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 72

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Go to the official website of the vanilla gift balance . On the website, you'll typically find a section to check your Vanilla gift balance. You'll need to enter the card number and the card's expiration date, which are usually printed on the front of the card.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hdsbnhfubf
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 72

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brother printer drivers are integral software components that establish seamless communication between your computer and your Brother printer, facilitating the precise printing of documents and images. These drivers are designed to support a wide range of Brother printer models across various operating systems, ensuring compatibility and versatility. Go to the official Brother printer drivers website's support section.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hdsbnhfubf
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 72

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The holiday season is here, and it's a great time to check out some cheap travel deals. Whether you want to go to a sunny beach, see new places, or just chill out, there's a trip for you. Here are some affordable cheap holiday package you should consider for 2024.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hdsbnhfubf
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2024
Posty: 72

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2024 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

You can check your balance by visiting the card issuer’s site and entering your card’s 16-digit number and security code. Here's a selection of Visa Gift card issuers where you can check your balance online. click vanilla gift balance here.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy