FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki deweloper
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 5:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a słyszeliście o firmie NMSzczecin działającej na terenie tego miasta ? Skusiłem się kilka miesięcy temu na ich ofertę i to był srzał w 10 Smile Oferują mieszkania nowe, ale już wykończony pod klucz ( w najwyższym standardzie ). Klient nie musi się już martwić o remonty i wykończenia. Ceny są bardzo rozsądne, a umowa podpisywana jest na jasnych i przede wszystkim uczciwych warunkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsi deweloperzy to tacy jak Atal, którzy są bardzo długo na rynku i mogą się pochwalić wieloma udanymi, dobrymi inwestycjami w mieście a najlepiej w całym kraju
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 208

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie do końca jestem przekonana czy wybieram konkretnego dewelopera czy kierować się będę raczej nieruchomością - czy mi się podoba i jak jest położona.Myślę ,że raczej to drugie.Właśnie mój brat bardzo interesuje się całkiem ładnym osiedlem we Wrocławiu - https://microklimat.pl/ .Moim zdaniem jest ono świetnie usytuowane i dobrze skomunikowane z centrum miasta.Dobre miejsce na inwestycję w nieruchomości - studenci z pewnością się znajdą by wynająć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martwiłam się, że już nigdy nie znajdę ani dobrej lokalizacji, ani developera, jeśli chodzi o idealne lokum dla naszej rodzinki. Jednak siostra opowiedziała mi o firmie Lokum Invest z Krakowa i podpisałam w rezultacie z nimi umowę. Właśnie czekamy na wspaniałe mieszkanie z ich inwestycji River Park. To jest to, czego pragnęliśmy przez całe lata. Już nie możemy się doczekać upragnionej przeprowadzki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Wielkopolski dobry, sprawdzony deweloper to Niwas http://niwasdeweloper.pl/ Znam bezpośrednio osobę, która kupiła u nich mieszkanie i jest zadowolona. Deweloper z tego co wiem jest bardzo solidnie budujący.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w Szczecinie i rozglądacie się tutaj za odpowiednim deweloperem to polecam wam firmę https://www.grazdeweloper.pl/ Sama zakupiłam od nich domek pod miastem, z którego jestem zadowolona. Firma ta wykonuje ciekawe projekty w mieście oraz pod miastem. Są dobrym deweloperem, któremu można zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam jakiegos z okolic Warszawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Czw Lut 03, 2022 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lepiej na Białołęce poszukaj, tam jest w miarę niedrogo i można trafić na atrakcyjne osiedla w budowie, na przykład kameralne osiedle Zakątek Harmonia jest moim zdaniem godnym uwagi osiedlem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeżeli przede wszystkim szukacie dobrych ofert deweloperskich we Wrocławiu w świetnych lokalizacjach, ale również wykończonych w nowoczesny i funkcjonalny sposób to tutaj w mojej opinii warto wymienić Lokum Deweloper który ma ogromne doświadczenie i wiele realizacji na koncie. Dlatego zajrzyj na https://lokum-deweloper.pl/lokale-uslugowe/pasaz-vena/ gdzie dowiesz się więcej na temat także lokali usługowych w inwestycji Pasaż Vena. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iizi
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2022
Posty: 20

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za ciekawe namiary i cenne wskazówki Smile tego właśnie szukałam, pozdrawiam!
___________
pompy ciepła Oświęcim⭐ - Proecology to lider na rynku! zapoznaj się z pełną ofertą dostępną na stronie www!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Nie Lut 20, 2022 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym przypadku był to deweloper z http://www.loker.com.pl/?action=tekst&idt=3 . I muszę przyznać, że patent w takiej formie całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Zamieszkanie w nowoczesnym, sprawdzonym otoczeniu było potrzebne dla mnie i mojej rosnącej rodziny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilem
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 217

PostWysłany: Nie Lut 20, 2022 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy w jakim rejonie szukasz. Jeśli chodzi o okolice Wrocławia to koniecznie trzeba sprawdzić tę ofertę deweloperską http://www.osiedla-sogo.pl/smolec . Na to osiedle niedawno siostra z rodziną się wprowadziła i muszę przyznać, że naprawdę ciekawie wygląda. Mieszkania też duże, z ogrodem, od razu z miejscem postojowym w cenie i oczywiście bezczynszowe. A kawałek dalej las, przez co jest spokój i powietrze jest naprawdę przyjemne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deweloper https://nowaczestochowa.pl/o-deweloperze/ całkowicie spełnił moje oczekiwania pod kątem swojej propozycji. Odpowiadał za wybudowanie nowoczesnych i solidnych budynków, co w tym wypadku traktowaliśmy jako absolutną konieczność i priorytet. Zadanie zrealizowane w zgodzie z oczekiwaniami!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Śląsku to warto się rozejrzeć na osiedlu Apartamenty Karolinki w Gliwicach, to atrakcyjne osiedle położone w lubianej przez mieszkańców Gliwic dzielnicy a co ważne jest tam świetna komunikacja i cała niezbędna infrastruktura na miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
włókno
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 106

PostWysłany: Sro Mar 23, 2022 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loker to deweloper z bardzo atrakcyjną i nietuzinkową ofertą, także i Ciebie powinno to zainteresować. Z ich pomocą udało nam się zakupić dom w Rumii, nowoczesny i w znakomitej lokalizacji, co było naszym abolsutnym marzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy