FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czujnik dymu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dannni456
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 7:27 am    Temat postu: Czujnik dymu Odpowiedz z cytatem

Czy macie w swoich domach czujnik dymu? Przeczytałem w sieci, że powinno się montować je w domu dla bezpieczeństwa. Zastanawiam się czy takie fibaro czujniki.. załatwiłyby sprawę czy też może coś z allegro. Jak macie coś takiego w domu, mieszkaniu podajcie modele tych urządzeń Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marke
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezpieczenstwo we wlasnym domu to powinna byc kwestia najbardziej priorytetowa. Niestety wieksza czesc ludzi ja zwyczajnie ignoruje nie wyposazajac swoich domow w tego typu rozwiazania jakie zaproponowales. Wiesz tu nie trzeba budowac jakichs skomplikowanych systemow .. jednak czujnik tlenku węgla powinien znajdowac sie w kazdej kotlowni. Nie trzeba daleko szukac .. wszystko mozna dostac w Sklep Eltrox.pl - mowa o tym dziale https://www.eltrox.pl/systemy-alarmowe/czujniki/czujniki-czadu.html . Najbardziej mnie przeraza fakt, ze pomimo wszelakich staran w postaci wprowadzania przepisow .. to ludzie nadal nie potrafia wyciagnac wnioskow z tragedii jakie czasami maja miejsce. Nasze zycie jest najcenniejsze wiec glupota jest oszczedzac na nim 100 czy 200 zloty. Takie moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić Ci abyś również zajrzał do oferty sklepu JBPartner w którym kupiłem bezprzewodowy czujnik dymu JBP-101L za mniej niż 100zł, natomiast zastosowano w nim sensor fotoelektryczny oraz elektroniczny układ sterujący, pozwalający na osiągnięcie wysokiego wskaźnika wykrywalności przy małym poborze prądu. A gdy tylko coś będzie nie tak to po wykryciu zagrożenia urządzenie generuje alarm akustyczny i optyczny, więc na pewno zauważysz te znaki. Nam już raz się udało uniknąć pożaru w kuchni, także jest z nami do dziś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek767 napisał:
Ja mogę polecić Ci abyś również zajrzał do oferty sklepu JBPartner w którym kupiłem bezprzewodowy czujnik dymu JBP-101L za mniej niż 100zł, natomiast zastosowano w nim sensor fotoelektryczny oraz elektroniczny układ sterujący, pozwalający na osiągnięcie wysokiego wskaźnika wykrywalności przy małym poborze prądu. A gdy tylko coś będzie nie tak to po wykryciu zagrożenia urządzenie generuje alarm akustyczny i optyczny, więc na pewno zauważysz te znaki. Nam już raz się udało uniknąć pożaru w kuchni, także jest z nami do dziś Smile


To ten czujnik który może być łączony bezprzewodowo z innymi? Zastanawialiśmy się nad nim. Ale nie mieliśmy potrzeby miec większej ilości czujników, więc wybraliśmy "młodszego brata" z serii czyli model JBP-127A od JB Partner.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czujnik czadu https://lucann.pl/czujniki-czadu.html też może okazać się przydatny. Warto inwestować w to, co zwiększa nasze bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Sob Lis 21, 2020 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Bydgoszczy, które rozglądają się za odpowiednimi urządzeniami przeciwpożarowymi polecam zajrzeć na stronę http://krispolppoz.pl/ Sama posiadam sprzęt przeciwpożarowy od nich zakupiony i jestem z niego zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gretta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 151

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2021 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi rzeczami nie ma żartu, można tak zrobić sobie sporo krzywdy, a w najgorszym przypadku nawet i umrzeć. Warto wydać pieniądze i jak coś to szybko reagować, wietrzyć dom, mieszkanie. Na stronie https://www.ceneo.pl/Detektory/Rodzaj:Czujniki_gazu.htm znajdziecie w dobrych cenach czujniki gazu, czadu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suroko
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2021
Posty: 10

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie http://www.czujniki24.pl/pl/katalog/czujniki_zblizeniowe macie duzo takich czujnikow nie tylko dymu, ale takze inne sprawdzcie sobie my ostatnio zamawialismy do firmy czujniki i okazalo sie, ze nie tylko są dobre cenowo ale przede wszystkim dobre jakosciowo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy