FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mieszkanie pod wynajem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc mieszkanie pod wynajem trzeba koniecznie wykupić ubezpieczenie majątku. Nigdy nie wiadomo kto będzie u Was mieszkał i jak będą to mieszkanie traktować, zawsze to więcej bezpieczeństwa. Ja swoje mieszkanie ubezpieczyłam w PZU, bardzo fajne pakiety, moim zdaniem idealnie pod wynajem można sobie dopasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Woli w Warszawie teraz fajne mieszkania budują: https://www.facebook.com/robygdeweloper/photos/a.1462259490694197.1073741827.1461660494087430/1933933356860139/?type=3&theater
Przystępna cena, blisko do centrum, generalnie świetna komunikacja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Gru 31, 2017 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, aby mieszkanie w centrum miasta było czyś wygodnym Smile Teraz symbolem luksusu stają się inwestycje pod dużymi miastami ;p Szczególnie pod Warszawą Smile Sam niedawno wirtualnie "zwiedzałem" nowo powstające osiedla Smile I przyznam szczerze, że mieszkania w Walendowie (które można obejrzeć po kliknięciu) mnie szczerze zaskoczyły ceną 4600zł za metr kwadratowy!
Pozdrawiam, Janusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kruppssa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 190

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ofert od deweloperów jest mnóstwo, ale większość z nich w ogóle nie jest interesująca. Deweloper obiecuje gruszki na wierzbie, a w rzeczywistości wszędzie masz daleko i infrastruktury na osiedlu brak. Są jedynie puste lokale do wynajęcia. Ja nie wierzę deweloperom i nie kupuję kota w worku. Zamawiam raport na https://www.homescanner.pl To nowy serwis. Przygotują dla mnie informacje o stanie prawnym nieruchomości i gruntu, infrastrukturze obecnej na osiedlu oraz o planach jej rozbudowy, a także wiele więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
blax
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inna36
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio słyszałam o gościu, który nawet nie kupował mieszkań tylko je wynajmował i sprowadzał tam własnych najemców. Miał kilka umów podpisanych w ten sposób i zarabiał niezłą kasę. Niby formalnie jest to zabronione, ale podobno dogadał się z właścicielami i zgarnia kasę nawet bez kupna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

janusz88 napisał:
Nie sądzę, aby mieszkanie w centrum miasta było czyś wygodnym Smile Teraz symbolem luksusu stają się inwestycje pod dużymi miastami ;p Szczególnie pod Warszawą Smile Sam niedawno wirtualnie "zwiedzałem" nowo powstające osiedla Smile I przyznam szczerze, że mieszkania w Walendowie (które można obejrzeć po kliknięciu) mnie szczerze zaskoczyły ceną 4600zł za metr kwadratowy!
Pozdrawiam, Janusz


Nie zgodzę się, wydaje mi się, że osoby, które kupują mieszkania dalej od Centrum po prostu nie stać na mieszkania bliżej. Ceny są wyższe, ale wszędzie blisko. Każde miejsce zamieszkania na swoje plusy i minusy, wszystko zależy czego oczekujemy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby w ogóle zając się inwestowaniem trzeba mieć o nich pojęcie,
ogólnie jeżeli chodzi o nieruchomości szkolenia w tej tematyce są. Warto w nie brnąć bo to dużo ułatwia, jak już mamy podstawową wiedzę nie damy się oszukać, tak jest w każdej dziedzinie tyle że tutaj w grę wchodzą spore pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z osobą wyżej, jak się nie znasz to lepiej się nie pchać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat przy zakupie nieruchomości pod wynajem nie potrzeba jakiejś specjalistycznej wiedzy, wystarczy dobrze wybrać lokalizację np: osiedle Oaza Wilanów a chętni na wynajem się zawsze znajdą i na takim mieszkaniu w prestiżowej dzielnicy na pewno sporo zarobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Nie Mar 11, 2018 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj http://www.ajsi.pl zaglądaliście już? Myślę, że warto dobrze się przyjrzeć tej inwestycji. Moim zdaniem trzeba kupować niedrogie mieszkania w dobrych lokalizacjach, bo tylko wtedy można na nich zarobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Pon Mar 12, 2018 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z mężem kupiliśmy właśnie mieszkanie dla córki we Wrocławiu (http://geogrupa.pl/pl/oferta/wroclaw/stablowice), na najmłodszym i najszybciej rozwijającym się osiedlu. Na razie córka nie chce wracać do Wrocławia, bo studiuje w Krakowie. Więc prawdopodobnie będziemy je wynajmować do czasu jej powrotu. Kupując mieszkanie warto wziąć pod uwagę dzielnicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Stacji Nowy Ursus są fajne mieszkania, cenowo też nieźle wygląda. Z tego co widziałam, to już ludzie się wprowadzają, więc pewnie niektóry etapy budowy już mają pozwolenie na użytkowanie (trzeba by było sprawdzić). Dobra inwestycja pod wynajem, obrzeża Warszawy, więc niższa cena wynajmu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem posiadając mieszkanie, zwłaszcza takie pod wynajem warto je ubezpieczyć. Ja ubezpieczenie swojego mieszkania znalazłem tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania . Na stronie znajdziesz również wiele ciekawych artykułów poradnikowych, które zawierają przydatną wiedzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super oferta na mieszkania pod wynajem Wink
_________________
https://www.slubnaglowie.pl/inspiracje/artykul/35-propozycji-na-slubny-makijaz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy