FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup mieszkania
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Farenor
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2018
Posty: 24

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 10:04 am    Temat postu: Zakup mieszkania Odpowiedz z cytatem

Cześć. Kupował ktoś z was mieszkanie od firmy extra.pl? Jako jeden z pośredników, których ofertę przejrzałem, wyglądają korzystnie. Ale że jestem osobą przezorną postanowiłem was zapytać, opinie zawsze są mile widziane. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz ofert na kupno mieszkania to polecam Ci sprawdzic ofertę tego dewelopera jakim jest http://www.profitdevelopment.com.pl/ znajdziesz tutaj wiele ciekawych mieszkań w wielu miastach, warto poszukać tutaj swojego własnego M ponieważ oferty cenowe mieszkań są bardzo okazyjne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alisson
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 25

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Polnord. Zastanawiałam się z mezem, zastanawiałam, widziałam o nich pozytywy, negatywy, ale stwierdziłam ze nie ma co wierzyc w hejt w sieci, a ich mieszkanie mi się spodobało, bo rozkład nam odpowiada i na razie jest ok. nie mam zarzutów, ale zobaczymy jak będzie potem. Trzymajcie kciuki żeby nie było opóźnień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jest tam możliwość zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz? Ja sobie już upatrzyłam mieszkanie i wykończenie standard plus u Atala, mają bardzo ładne , wysokiej jakości materiały wykończeniowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też planuję kupić swoje mieszkanie, na które w końcu odłożyłam pieniądze. Nie mam niestety pojęcia o nieruchomościach, dlatego wolałabym wspomóc się jakimś biurem. Znalazłam ciekawe w Toruniu > http://www.cztery-pokoje.com i chyba zadzwonię do nich jutro. Co wy o nich sądzicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koseen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zakup mieszkania, to polecam poczytać artykuł na ten temat: http://slowem.pl/czy-biura-nieruchomosci-biora-prowizje/ dużo ciekawych rzeczy się dowiecie, również na temat biur nieruchomości. Ja naprawdę ciekawą wiedzę zaczerpnąłem z tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Nie Lis 18, 2018 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe mieszkanie to zazwyczaj nowy komplet kluczy, który dobrze jest chronić. Nie wiem czy słyszeliście o usłudze mySafety Bezpieczne Klucze. Tutaj https://www.mysafety.pl/klucze są bliższe informacje. Dzięki mySafety nasze klucze są anonimowe, a mimo to jest duża szansa, że do nas wrócą. Oznaczeniem kluczy i procedurą zwrotu zajmują się także warto rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kilka miesięcy temu kupowałem mieszkanie w Szczecinie i skorzystałem z oferty firmy NMSzczecin. To co ich wyróżnia na tle innych to fakt, że oferują mieszkania nowe ale już wykończone pod klucz. Jakość wykończenia w bardzo wysokim standardzie i zgodnie z najnowszymi trendami mody. Ceny umiarkowane, cały proces był bardzo sprawny. Indywidualne podejście do klienta i otwartość na jego potrzeby też warto docenić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie korzystanie z pomocy biura nieruchomości to jest najlepsze wyjście, nie tracisz czasu i dostaje pod nos od razu tylko te oferty które spełniają Twoje oczekiwania, Lebiedź Nieruchomości mogę polecić jeśli chodzi o warszawski rynek, Pani Joanna jest niezrównana pod każdym względem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swój dom w Baninie kupiłem od www.dommoichmarzen.eu. Jestem naprawdę zachwycony tym, co zastałem. Naprawdę niezwykła inwestycja, plus mega blisko do 3city Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 763

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam http://orion.lublin.pl/inwestycje , mieszkania o świetnej lokalizacji i bardzo dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry deweloper to ważna sprawa - mi zależało na mieszkaniu w Krakowie i udało się znaleźć odpowiednią opcję. Wybór padł na osiedle dobra forma, o którym szczegóły możecie znaleźć na stronie: http://osiedledobraforma.pl/ Nie spodziewałam się, że zostanie mi zaoferowany tak szeroki wybór zarówno wielkości, jak i układów lokali. W końcu mam swój własny kąt i nie mogę się doczekać przeprowadzki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zakup mieszkania poprzez pośrednika Verso, jeśli ktoś z Was mieszka we Wrocławiu i okolicach. Pan Jaremek posiada wysoką kulturę osobistą, wiedzę i doświadczenie w zakresie nieruchomości, tak więc klient zawsze może czuć się w pełni doinformowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zakup mieszkania poprzez pośrednika Verso, jeśli ktoś z Was mieszka we Wrocławiu i okolicach. Pan Jaremek posiada wysoką kulturę osobistą, wiedzę i doświadczenie w zakresie nieruchomości, tak więc klient zawsze może czuć się w pełni doinformowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz mieszkania, to weðług mnie najlepiej przyjrzeć się ofertom deweloperów. Zerknij na stronę https://dudadevelopment.pl/ - można tu znaleźć wiele ciekawych i praktycznych propozycji jeżeli mówimy o rynku mieszkaniowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 1 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy