FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
remont małej łazienki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Linkkaccz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 8:10 am    Temat postu: remont małej łazienki Odpowiedz z cytatem

Witam, remontuję u siebie łazienkę i potrzebuję waszej opinii. Mianowicie, od zawsze mam brodzik i całkiem sporo miejsca, ale zastanawiam się, czy warto poświęcić miejsce i postawić małą wannę? Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kidzynia70
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 7
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, nie warto. Sama miałam wannę w łazience o bardzo małym metrażu i nie polecam. Prysznic jest w tym przypadku musem, bo jak wstawisz pralkę i wannę do środka, to nie masz się jak ruszyć, a o sedesie to już nie wspomnę. No chyba, że uda ci się zmieścić zabudowę w ścianie, gdzie będzie stać pralka oraz np. bojler, to wtedy rozumiem pomysł z wanną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne czy remontujesz małą czy dużą łazienkę - zawsze warto robić to z ekipą. Jeśli szukasz dobrych fachowców to polecam zerknąć na usługi firmy Malhaus http://malhaus.pl/uslugi/flizowanie-bialy-montaz/ . Oni zajmują się remontami generalnymi więc poradzą sobie z każda pracą remontową. Wykonują także wykończenie wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont to nie jest prosta sprawa, ja do tego kompletnie nie mam smykałki. U nas w tym roku szykuje się remont i już rozglądam sie za jakąs dobra ekipą remontową by oni wszystkim odpowiednio się zajęli. Pewnie zdecyduje się na ich ofertę http://taniopodklucz.pl/ bo widziałam już ich realizacje i jak dla mnie są świetne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwanZDR
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 2

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja postanowiłem obić całą łazienkę w białą boazerie i póki co efekt jest imponujący, jednak mam problem z wyborem baterii ... kojarzy ktoś baterie laveo? Dają 8 lat gwarncji więc chyba są bateriami wysokiej jakości? Ma ktoś doświadczenie z nimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli łazienka i do tego mała to warto postawić na duże lustro które pozwoli Ci optycznie ją powiększyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas niestety takie odnowienie nie wchodzi w grę. Płytki nam popękały i musimy je wymieniać, wszystko od zera. Ale teraz nie popełnimy tego samego błędu i kupimy płytki wysokiej jakości, cenionego producenta. Właśnie myślimy o płytkach z tej ofery http://www.tubadzin.pl/collection/449 . Podobają wam się? I czy w ogóle ktoś z was miał do czynienia z marką Tubądzin?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że to jednak nie będzie dobry pomysł. Mała wanna będzie tak czy siak zajmowała dużo miejsca, a nie będzie też wygodna. Dlatego lepiej jest jednak jeżeli już to wymienić kabinę prysznicową na coś bardziej nowoczesnego (np. kabiny prysznicowe wrocław). Dzięki temu łazienka będzie znacznie bardziej przestronna i wygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mistral
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie mogę w 100 procentach Ci polecić tą firmę: http://www.dekor-studio.pl/ mają fajne projekty małych łazienek plus możesz też dokupić od razu takie odpowiednie wyposażenie, wszystko w jednym miejscu, więc mega wygoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My akurat jesteśmy świeżo po remoncie naszego mieszkania. Zdecydowaliśmy się na zakup takiego trochę bardziej podniszczonego, ale przełożyło się to na cenę. Dzięki temu mogliśmy wyremontować nasze miejsce tak jak nam się podobało. Często korzystaliśmy z portalu http://tektoniczny.pl/. Większość pracy wykonywaliśmy na własną rękę ale wyszło to naprawdę całkiem nieźle. Jeżeli macie małe mieszkanie to zdecydowanie postawcie na jasne kolory. To optycznie zwiększa przestrzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madameadame2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 98

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W małej łazience warto psotawic na duże lustra. Wtedy optycznie troszkę powiększycie to pomieszczenie. Na stronce https://krzemien.com.pl znajdziecie też świetne wyposażenie do łazienek. Postawcie na nowoczesne aranżacje w łazience.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do małej łazienki warto wstawić jak największe lustro, które optycznie ją powiększy. Jeżeli mieszkacie w okolicach Warszawy to zgłoście się do zakładu szklarskiego www.szklarz-darzycki.pl Tam na pewno wykonają dla was odpowiednie lustro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W łazience rzeczywiście trzeba zrobić wszystko, żeby zaoszczędzić jak najwięcej miejsca, żeby była ona odpowiednio duża. Także w harimexie w Gdyni widziałam sporo płytek, jakie można wybrać do swojej łazienki. Ceramiczne na pewno się sprawdzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam z rynku wtórnego i okazało się to ruderą. Musiałam zrobić generalny remont i dobrym wyborem okazała się firma hydrauliczna Ochota, Warszawa: http://hydraulicy.warszawa.pl/firma-hydrauliczna. Polecam ten kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeślibyście szukali solidnej jakości podgrzewacza elektrycznego przepływowego to zdajcie się na firmę Biawar z Białegostoku https://www.biawar.com.pl/produkty/podgrzewacze-elektryczne-przeplywowe/ Mamy od nich podgrzewacz trójfazowy z serii K-2 LCD i bardzo nam odpowiada, jest energooszczędny, ekonomiczny, działa sprawnie a nie kosztował dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy