FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki materiał na elewację?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Sro Maj 16, 2018 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elewacje z klinkieru wyglądają bardzo elegancko. Tutaj http://mikulska.pl/ widziałam takie ręcznie formowane płytki elewacyjne i muszę przyznać, że to coś w moim guście. Słyszałam, że dobrze wykonana elewacja z klinkieru przez lata będzie się dobrze prezentować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lena102
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 95

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam problem z wyborem elewacji,chciałam coś nowoczesnego i prostego.Natknęłam się na taka elewację w kolorze szarym ,firmy joniec i bardzo mi przypadla do gustu. Po pierwsze nie wymaga regularnej renowacji i malowania.A to już na starcie jest dla mnie plusem.Mają jeszcze bardzo fajne lampy zewnętrzne ,które w połączeniu z tą elewacją bardzo fajnie pasują kolorystycznie do całości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anbir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Maj 29, 2018 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że z całą pewnością w tym temacie będą w stanie pomóc znajomi... Przynajmniej takie jest moje zdanie, że warto ich popytać Smile
_________________
Złożę mu propozycję nie do odrzucenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agata36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 92

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie idealnym materiałem jest drewno. Sama mam elewację drewnianą i wygląda to pięknie, zwłaszcza jak mam ją pomalowaną impregnatem luxdecor garden. to nie dość,ze naturalny kolor drewna jest podkreślony, to dodatkowo jeszcze ma piękny i delikatny połysk, no i co najważniejsze, elewacja jest chroniona przed czynnikami atmosferycznymi przy tym impregnacie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej i najszybciej będzie jeśli wejdziesz sobie na stronę ekip budowlanych albo producentów profili elewacyjnych i zobaczysz w czym się specjalizują i jak robią to o co pytasz. http://bellaplast.com.pl/ tutaj wiele rozwiązań, które znajdziesz w mgnieniu oka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MikserMat
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 12

PostWysłany: Wto Sie 21, 2018 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam u siebie elewacyjne płytki Tubądzin, zamawiałem je w sklepie, który polecił mi znajomy. Panowie doradzili, wszystko było dostarczone na czas, tak, że fachowcy mogli działać Smile https://plytki24.pl/tub-dzin/cat_4.html Elewacja jest w odcieniach brązu, ogólnie płytki wyglądają na bardzo wytrzymałe i widać z daleka, że to dobra jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 1:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tutaj myślę, że kilka fajnych propozycji znajdziesz również w ofercie http://www.nord-gips.pl także polecam w wolnej chwili do nich zajrzeć, może akurat znajdziesz coś idealnego pod swojego potrzeby do pięknego wykończenia elewacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kidzynia70
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 7
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewno, ale to najlepiej takie, które tworzy ściany budynku. Bo drewno nakładane na gotowe już ściany za bardzo kojarzy mi się z boazerią i nie wyglądałoby to już tak ładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteście na etapie zakupu elewacji to polecam wam zajrzeć na stronę www.mocujemy.pl Tam zakupicie materiały do montażu elewacji zewnętrznych i wewnętrznych. Ich elementy złączne świetnie się sprawdzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga2113
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 30

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o firmie Goik sp. z o.o.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam takie panele - https://stramapanels.com/. Wyglądają bardzo ładnie i w dodatku ich montowanie nie jest skomplikowane, zajmuje bardzo mało czasu. Świetna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elewacja to bardzo ważny temat, bo razem z nią najlepiej chyba od razu wykonać ocieplenie budynku, dzięki czemu zaoszczędzicie naprawdę sporo na rachunkach Wink To co mogę Wam polecić to przejrzyjcie sobie ofertę firmy Complete Home, z którą w ubiegłym roku własnie taką usługę przeprowadzałem. Według mnie jest warta uwagi i mam nadzieję, że również będziecie zadowoleni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek77
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 33

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może blacha na elewację? Obecne rozwiązania i technologie dają mnóstwo możliwości, a nowoczesny wygląd budynków aż się prosi o surowe, minimalistyczne materiały takie jak blacha aluminiowa. Plus do tego dostępna jest w kilku kolorach i do położenia na dachu i na elewacji http://franc-deker.pl/system-dachowy-prefa/. O żywotności i gwarancji producenta nie wspomnę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miruniekk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materiały budowlane znajdziesz na stronie tanisklad.pl Tanio i wygodnie
_________________
https://tanisklad.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JusJos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 96

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już rozmawiamy na temat elewacji to chciałabym się Was o coś zapytać. Czy znacie jakąś firmę godną polecenia, która zajmuje się piaskowaniem elewacji w Katowicach? Bardzo mi na tym zależy na tym aby elewacja odzyskała swój świetny wygląd Very Happy. Jak na ten moment bardzo się spodobała oferta piaskowania elewacji w Katowicach od firmy MAX-BUD1. Najprawdopodobniej właśnie z tą firmą się skontaktuje, ale chciałabym również poznać Wasze propozycje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy