FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mechanik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd jesteście, ale jakbyście szukali takich usług jak naprawa szyb samochodowych w Piotrkowie Trybunalskim, to warto sobie sprawdzić firmę http://www.szybex.pl/szyby-samochodowe-piotrkow-trybunalski/ mają naprawdę dobre ceny, obsługa na wysokim poziomie, wszystko terminowo, na czas. Mają duże doświadczenie, zajmują się również przyciemnianiem szyb samochodowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając firm zajmujących się odgrzybianiem klimatyzacji w sieci trafiłam na firmę http://www.autogamma.pl . Właśnie tam przeczytałam, że istnieje także inna metoda, poza chemicznym sposobem oczyszczenia klimatyzacji, a mianowicie chodzi o ozonowanie. Po tym co przeczytałam wydaje mi się, że chętnie skorzystam w propozycji oczyszczenia klimatyzacji proponowanej przez nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mieliście kiedyś problemy z tylną belką skrętną? We francuskich samochodach ona lubi sprawiać problemy. Na https://podpowiadamy.pl/tylna-belka-skretna-czeste-pytania-i-odpowiedzi/ możecie się o niej sporo dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od niedawna jeżdżę bmw i serwisuje w serwisie partnerskim tej marki. W Warszawie na Bielanach, dokładnie ul. Wólczyńska Solidne miejsce, wyspecjalizowani mechanicy, a do tego wszystko zgodnie z procedurami BMW, a taniej jak w ASO Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym w Lublinie i okolicach polecam skontaktować się z firmą www.autotrans.com.pl Jest to świetny warsztat, na którym można w pełni polegać. Warto się do nich wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Gru 12, 2018 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie Slav Auto w Szczecinie http://www.slavauto.pl/uslugi.html#szyba Mega porządny warsztat. Wykonują naprawy mechaniczne, elektryczne, blacharskie no i to także serwis ogumienia i klimatyzacji. Bardzo dobrze się u mnie sprawdzają, trzymam się ich od prawie trzech lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ela1595
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 30

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak muszę coś naprawić to jadę zawsze do sprawdzonego mechanika. Ostatnio chciałam wykonać ozonowanie w Rzeszowie i również udałam się do sprawdzonego fachowca. W ten sposób mam pewność, że robota będzie dobrze zrobiona bez większych problemów.

Ostatnio zmieniony przez Ela1595 dnia Pią Lip 26, 2019 2:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 77

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujesz lakiernika lub blacharza to warto zajrzeć na http://kris-cars.eu/ To warsztat blacharsko-lakierniczy z Łodzi. Widziałam, ze ma bardzo rozbudowaną oferte i przystępne ceny. Sama chyba oddam tam samochód po nowym roku bo muszę w końcu pozbyć się otarć po wypadku i kilku wgnieceń. Ile można jeździć takim samochodem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinia77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobry serwis jest w Bawaria Motors BMW w Gdańsku na Grunwaldzkiej, ja od lat już tam serwisuję nasze auto i chwalę sobie https://gdansk.bmw-bawariamotors.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając pieniądze warto trzymać się autoryzowanych serwisów, a przy ograniczonym budżecie jedynie sprawdzonych. W Pruszkowie na można znaleźć kontakt do serwis samochodowy pruszków - maja rozsądne stawki i dość dobrych mechaników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 804

PostWysłany: Czw Sty 03, 2019 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ten moment korzystam jedynie z serwisu aso HondaPlaza, który jak sama nazwa wskazuje zajmuje się auta marki Honda. Z doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że to jeden z najlepszych serwisów gdzie naprawdę zadbają o Twoje auto. Ja serwisuję już Hodnę FR-V od 3 lat u nich i nigdy nie było powodów do jakichkolwiek wyrzutów czy zmiany serwisu. Działają sprawnie i uczciwie, a tego właśnie od nich oczekuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Sty 06, 2019 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ofertę na serwis to polecam Ci jaguar naprawa warszawa http://landcentrum.com/pl/ Jest to miejsce w którym nie jeden samochód odzyskał swoją sprawność. Warto pomyśleć o jaguar naprawa warszawa w momencie usterki, mają niskie ceny i świetnych mechaników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie rozważałeś opcji skorzystania po prostu z autoryzowanego serwisu jeżeli jest to auto dość nowe bądź dopiero po gwarancji? U nas wszystkie busy firmowe Volkswagena robimy tylko u nich i dzięki temu mamy zapewnione świetne warunki cenowe oraz sprawną i porządnie wykonaną naprawę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od bardzo dawna korzystam z usług L-Service www.l-service.pl .Wiadomo, mój samochód to staruszek, jednakże doprowadzenie go do porządku nie stanowi dla nich absolutnie żadnego kłopotu. To się ceni! Zajęli się dla mnie m.in. naprawą ciężarówek, układu kierowniczego, czy wymianą amortyzatorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalezienie dobrego warsztatu samochodowego, któremu można zaufać jest bardzo ważne. Mi na szczęście udało się znaleźć taki warsztat. Zawszę gdy mam problem to jeżdżę do www.expertmoto.pl w Krakowie. Ostatnio byłem tam na wymianie alternatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy