FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Prezenty na mikołajki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek_doch
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Sie 2012
Posty: 78

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne prezenty to praktyczne pomysły, na pewno każdej kobiecie do gustu przypadnie np. depilator. A panowie jak nie wiecei, który kupić to na pewno warto przeczytać: http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-depilator/449/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama dostała od ojca depilator na święta. Była bardzo zadowolona. To świetny pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depilator to faktycznie przydatny prezent, chociaż sądzę, że każda kobieta wolałaby go sama wybrać i kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele prezentów znajdziesz tutaj https://jakiprezent.pl/dla-dzieci mają tam po prostu wszystko i na każdą okazję takie strony są bardzo przydatne gdy nie mamy pojęcia co kupić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubi8ę takie strony. W jednym miejscu zebrane wszystko, co najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 7:09 am    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

W tym roku moja żona dostanie Dziennik o-błędnik. Już od tygodnia mówi o tej książce. Przeczytała o niej recenzję i stwierdziła, że musi ją mieć. A ja znalazłem już ten adres http://www.empik.com/dziennik-o-blednik-czesc-1-sumi-anita,p1108640837,ksiazka-p I jeden prezent będę mieć z głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezależnie co kupię zawsze wszystko wymyślnie i elegancko pakuję w pudełka jak w amerykańskich filmach Very Happy niby szczegół i pierdoła, ale moje prezenty zyskują już na samej prezentacji. Od dłuższego czasu zaopatruję się w nie na www.induplo.pl , niezaleznie czy to na święta czy urodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mint
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem na mikołajkowe prezenty mogą być vouchery. Ostatnio dostałam taki voucher Wyjątkowego Prezentu od chłopaka. Nie mogłam się zdecydować co chcę wybrać, wybór jest naprawdę ogromny i różnorodny Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voucher czy bon podarunkowy zawsze się sprawdza. Aczkolwiek ja na mikołajki kupiłabym jednak coś skromniejszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 61

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym dostać na Mikołajki elektroniczny pilnik do paznokci scholl. Możesz też spokojnie kupić go na prezent. Czytałam o nim na blogach to dziewczyny go polecają bo szybciej się nim robi manicure paznokci niż zwykłym pilnikiem i polerką. Powiem mężowi co bym chciała dostać w prezencie na Mikołajki to nie będzie musiał myśleć a ja dostanę to co mi się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnym pomysłem dla kobiety wydają mi się zabiegi wyszczuplające. Słyszałam wiele dobrego o Redustimie - to zabieg, który można zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. Podobno wyszczupla całe ciało, a po serii dwunastu zabiegów można się pozbyć nawet kilkunastu centymetrów w pasie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzieliście już tutaj listymikolaja.pl wideo od Mikołaja? Jest to fajny dodatek do prezentu dla każdego dziecka pod choinkę. Mikołaj w filmie zwraca się bezpośrednio do dziecka. Jest to na pewno niesamowita przygodna, którą maluch zapamięta na długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze każde dziecko ucieszy się z wiadomosci od mikołaja - listymikolaja.pl Z tego co wiem można zamówić ją w formie listu lub wideo. Czeka się na nią ok pół godziny więc śmiało można zamawiać nawet w wigilię. Myślę, ze każde dziecko po cichu marzy o takiej wiadomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a co myślicie o wykupieniu zabiegów w Novoderm u doktora Teslera i podarowanie kuponu na nie mojej żonie? Mogłaby się obrazić, czy jednak byłaby zadowolona, że chcę inwestować w jej piękno i zdrowie? Jak sądzicie ?Widziałem, że mają tam lifting HIFU, o którym mi mówiła i nie wiem czy wykupować, czy nie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pią Gru 14, 2018 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie bardzo dobrym prezentem na mikołajki może być deskorolka, ja znalazłam bardzo dużo ciekawych ofert tutaj https://www.californiaskateshop.pl/pol_m_Deskorolka_Fishboard-cruiser-336.html Jest to bardzo ciekawa oferta którą warto sprawdzić bo ceny są atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy