FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ogrzewanie gazowe?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anna_malk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 148

PostWysłany: Czw Lis 28, 2013 1:49 pm    Temat postu: ogrzewanie gazowe? Odpowiedz z cytatem

http://muratordom.pl/instalacje/wentylacja-i-klimatyzacja/kratki-wentylacyjne-ozdobne-metalowe-do-okapu,41_11510.html
http://muratordom.pl/instalacje/ogrzewanie-gazowe/ogrzewanie-domu-gazem-wady-zalety-ogrzewania-gazowego,26_11511.html
Hej, zobaczcie jakie ogrzewanie opłaca się obecnie najbardziej oraz jakie są wady i zalety ogrzewania gazowego. Ponadto mam tez wiele ciekawych info odnośnie instalacji klimatyzacji i ni tylko! Sprawdźcie teraz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jagoda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 09, 2014 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widzę więcej zalet i dlatego zdecydowałam się na zakup kotła z katalogu: http://e-pasaz.pgnig.pl/katalog-produktow , jest duży wybór i różna oferta cenowa. Każdy może znaleźć coś dla siebie , jednak należy pamiętać o odpowiednim doborze kotła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadają ogrzewanie gazowe trzeba pamiętać o częstych kontrolach piecyka oraz o wystarczająco dużej cyrkulacji powietrza w pomieszczeniu, gdzie zamontowany jest on zamontowany. Jako posiadaczka takiego sprzętu mogę powiedzieć, że dobrze sprawuje się w pracy i pomaga zmniejszyć kwotę rachunków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrzewanie gazowe jest bardzo drogie! Słyszałam że na rynku dostępne są promienniki podczerwieni i świetnie nadają się do ogrzewania pomieszczeń. Myślałam o zamontowaniu takich http://teoterm.com.pl/produkty.php w domu. To o wiele tańsze i zdrowsze rozwiązanie niż ogrzewanie domu gazem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Z zachodu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 70

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość drogie, ale chyba ten tym ogrzewania jest najbardziej wygodny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lilijka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Nie Maj 11, 2014 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze to lepsze niż palenie w piecu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajoma z pracy ogrzewa dom (około 150) mkw gazem. Mówi, że najgorzej jest zimą, kiedy to grzać trzeba praktycznie cały czas. Wtedy rachunki dochodzą nawet do 1000 zł. Ma małe dzieci i nie może sobie pozwolić na oszczędzanie. Zastanawiam się nad ciepłem generowanym z pompy ciepła - czytam o zasadzie jej działania na http://ekocieplo.info.pl/odnawialne-zrodla-energii/pompy-ciepla
Ktoś z was korzysta może z tej technologii?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze poczytać bo nie słyszałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na temat ogrzewania gazowego słyszałam dużo sprzecznych opinii. Jedni mówią, że to wcale nie wychodzi tak drogo, inni natomiast narzekają na kosmiczne rachunki. Wydaje mi się, że wszystko zależy od konkretnego dostawcy z którego usług korzystasz - każdy z nich oferuje w końcu produkty w różnych cenach. Cena gazu propan cdc24.pl może być różna, dlatego trzeba kombinować w dzisiejszych czasach tak, aby udało nam się zaoszczędzić trochę pieniążków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 5:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie jestem przekonana to kotłów gazowych. Chociaż ma wiele zalet to ma też wady, które w moim mniemaniu przeważają na niekorzyść. Wolę ogrzewanie np. drewnem i węglem bo jest tańsze w eksploatacji. Słyszałam dobre opinie o http://www.piecbud.net.pl/ że te kotły są bardzo wydajne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rollexo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrzewanie gazowe jest lepsze. Nie trzeba co roku kupować węgla. Wystarczy po prostu jak się właśnie ustawi odpowiedni poziom i wtedy odpowiednio właśnie wszystko będzie ogrzane w hałupie. U mnie po prostu kiedyś był węgiel ale ja z czasem od tego odszedłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sajgiewicz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrzewanie gazowe jest przede wszystkim dużo wygodniejsze niż palenie węgla. Jest czystsze, dużo bardziej ekologiczne i nie wymaga nakładu pracy. Co nie zmienia faktu, że koszt ogrzewania gazowego może być o 30% większy niż koszt ogrzania mieszkania lub domu węglem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mary
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ogrzewanie gazowe nie jest dobrym rozwiązaniem. Przede wszystkim wychodzi bardzo drogo w porównaniu do innych form ogrzewania i trudno jest w ten sposób ogrzać większe pomieszczenia bez narażania się na nadmierne koszty. Poza tym trzeba często sprawdzać sprawność instalacji gazowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
septosanek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gaz sam w sobie jest tani, ale ogrzewanie nim to już inna bajka. Słyszałam właśnie wiele opinii o tym, że ludzie bardzo narzekają na ogrzewanie gazowe ze względu na duże koszty, a im zimniejsze miesiące tym gorzej i większość nie poleca tego rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Pon Cze 29, 2015 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

septosanek napisał:
Gaz sam w sobie jest tani, ale ogrzewanie nim to już inna bajka. Słyszałam właśnie wiele opinii o tym, że ludzie bardzo narzekają na ogrzewanie gazowe ze względu na duże koszty, a im zimniejsze miesiące tym gorzej i większość nie poleca tego rozwiązania.


Nie zgadzam się z tym .Wszystko zależy od odpowiedniej instalacji. My zdecydowalismy się na ogrzewanie gazowe z wygody. Tradycyjny piec nie wchodził w grę ponieważ nie wyobrażaliśmy sobie aby codziennie dorzucać do pieca. Jednocześnie ogrzewanie elektryczne właśnie jest drogie.Zobacz jakie tam są koszty. W porównaniu do gazowego o wiele wyższe.
Instalację wykonywała nam ta firma:
http://www.amerigas.pl/pl/ - aktualnie dostarcza nam również gaz. Ogrzanie domu nie jest drogie i przynajmniej nie trujesz środowiska.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy