FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakich mopów używacie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sleeve
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 11:03 am    Temat postu: Jakich mopów używacie? Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, prowadzę kilkunastoosobową firmę sprzątającą, zastanawiam się nad wymianą starych mopów na coś nowego, firma przynosi niezłe zyski dlatego zastanawiam się nad czymś co jeszcze usprawni pracę. Jakieś lepszej jakości mopy WWW.BERENDSEN.PL , może poradzicie coś co się wam sprawdza. Nie chcę kasy wtapiać coś bez sensu

Ostatnio zmieniony przez sleeve dnia Sob Gru 29, 2018 5:30 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
czarnowłosy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 7

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam mop obrotowy z Viledy, ze zbiorniczkiem na wodę z płynem. Wreszcie nie musimy biegać po całym domu z wiadrem, poza tym mop dokładniej czyści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu mam coś takiego - https://sklep.bissell.pl/produkt/mop-parowy-bissell-powerfresh-2113n/. Sprawdza się dobrze, myślę że mogę go śmiało każdemu polecić. Cena również w porządku, tym bardziej jeśli weźmie się pod uwagę wygodę korzystania z niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was słyszał o automatyczny mop Hizero? Jest to nowoczesne urządzenie, które charakteryzuje się przede wszystkim łatwością użytkowania jak i również wysoką wydajnością. Więcej informacji na stronie https://sklep.sternapolska.pl/produkt/hizero-4-1-bionic-mop/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy