FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Naklejki na drzwi

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Greevis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 1:40 pm    Temat postu: Naklejki na drzwi Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Mam taki nietypowy problem. Potrzebne by mi były naklejki na drzwi imitujące drewno. Obojętnie jakie. Chodzi o sam fakt. Mam drzwi z białej sklejki które muszę na szybko przemianować na drewniane. Drzwi są w stanie idealnym więc nie widzę potrzeby ich wymiany. Słyszał już ktoś o czymś takim? Gdzie mogę zacząć poszukiwania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz takich naklejek chyba sporo, więc znajdziesz bez problemu. moda jest na to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna sprawa, lubię jak w pomieszczeniach nie jest sztampowo i nudno, naklejki sa na plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeroki wybór różnego rodzaju naklejek w motywach motoryzacyjnych znajdziecie w ofercie firmy www.odjazdowenaklejki.pl Poza sprzedażą naklejek firma ta zajmuje się też sprzedażą innych gadżetów motoryzacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie zerknij sobie na ofertę tej firmy: https://naklejkon.pl/ Mają bardzo duży wybór naklejek, więc z pewnością wpadnie Ci w oko coś konkretnego. Oczywiście można zamówić własny wzór, który będzie współgrał z całym wnętrzem. Ja jestem bardzo zadowolona z jakości ich wyrobów. Sprawdzają mi się po prostu świetnie! Znajdziecie w ich ofercie również magnesy, etykiety, podkładki pod kubek czy prasowanki na koszulki. Naprawdę warto sobie zajrzeć. Mam nadzieję, że moja opinia Wam się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy