FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
depilacja laserowa- opinie
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aerogola336a
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 17, 2016 3:08 pm    Temat postu: depilacja laserowa- opinie Odpowiedz z cytatem

Już od dłuższego czasu zastanawiam się nad depilacją laserową. Męczy mnie depilacja za pomocą maszynki a niestety depilator okropnie podrażnia mi skórę, to samo wosk :/ Czy depilacja laserowa jest dobrym wyborem? jakie są wasze opinie na ten temat? jak to wygląda, ile zabiegów jest koniecznych i czy faktycznie efekt jest długotrwały? Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi opiniami i mi doradzicie
_________________
vectus gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie http://www.skinline.com.pl Smile Ja skorzystałam z ich usług i jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym chętnie przetestowała taką depilację gdyby nie była taka kosztowna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2017 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zrobisz depilację w tym gabinecie http://laserskincare.pl/
To będziesz miała z głowy włoski na całe życie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeśli chodzi o owłosienie u kobiet to na przykład depilacja laserem nóg jest bardzo pomocna. Ja zrobiłam jakiś czas temu i na prawdę mam ten kłopot zupełnie z głowy. Polecam, bo warto moim zdaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kosma951
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie masz pewności to może lepiej popytaj znajomych lub inne bliskie Ci osoby. Zawsze to lepszy odnośnik niż obcy na forum Razz. A na koniec warto oczywiście połączyć wszystkie opinie w całość Smile.
_________________
opony sklep internetowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytałyście coś może o epilacji laserowej - http://klinikamiracki.pl/zabiegi/epilacja-laserowa/ ? to już w ogole najnowsza metoda usuwania owłosienia i jest bardzo skuteczna Smile ja jestem zapisana na zabiegi do Kliniki Miracki w Warszawie, zaczynam niebawem żeby potem mieć już spokój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu depilacja laserowa to mój faworyt, do kremów dostawałam wysypki nie raz, maszyna mnie podrażniała, a tak mam spokój na długi czas i nie musze sie meczyć. Na wiosnę robiłam zabieg laserem Vectus w Anlaya Day Spa w Józefowie i bardzo jestem zadowolona zwłaszcza że mają dobre ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karama
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 76

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetną depilacje laserową zrobiła moja kuzynka w klinice https://mediartclinic.pl/ az żałuje,że nie dałam się skusić, bo strasznie dokucza mi mój hirsutyzm, tez bede musiała sobie iśc zrobić taką depilację laserową Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na depilację laserową zdecydowałam się jakieś 2 miesiącu temu - szkoda, że tak pozno Smile Czekają mnie jeszcze 2 zabiegi z serii i już ni mogę się doczekac efektu końcowego chociaż zmiana jest już i tak mega widoczna Smile Zabieg komforotwy, jak dla mnie bezbolesny. Chodzę do Skinlogica we Wrocławiu, świetne miejsce, nowoczesny sprzęt i bardzo przyjazna atmosfera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulina9
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynam zabiegi od marca, już nie mogę doczekać się efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Wrocław to ja ze swojej strony polecam salon COCO-TIME Smile Robiłam u nich serię zabiegów depilacji laserowej na nogi i pachy. Pracują na nowoczesnym sprzęcie ( laser diodowy ). Zabieg jest niemal bezbolesny i wykonywany w bardzo komfortowych dla klienta warunkach. Ceny też bardzo rozsądne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziwię się, że tak wiele osób interesuje się zabiegiem depilacji laserowej Smile
Owszem efekty mogą być mocno zadowalające. Ja zaczęłabym od https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/depilacja-laserowa/ , takie spotkanie z kosmetologiem uświadomi wam na czym polega zabieg czy się do niego kwalifikujecie, czy jednak niestety musicie sobie odpuścić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, no ciekawią mnie Wasze opinie o depilacji laserowej, szczególnie okolic bikini, bo moja ukochana narzeczona zapisała się na coś takiego tutaj http://www.studiolaser-depilacja.pl/nasze-salony/salon-kosmetyczny-Warszawa.html i czeka na wolny termin. Czy po takich zabiegach trzeba jakoś specjalnie dbać o miejsca depilowane? Należy kupować specjalne kosmetyki, czy wystarczy to, czego Karina na co dzień używa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Remington najlepszy ten IPL 6750, bo ma trwałą lampę, nie trzeba wymieniać ani tym bardziej wyrzucać urządzenia, gdy lampa się wyczerpie i nie można jej wymienić... Dużo dobrych opinii też czytałam, aż tak się nie różni jeśli chodzi o działanie itp. I cena też przyzwoita.

Nie nastawiajcie się jednak w przypadku depilatora ipl na usunięcie włosków całkowicie:
https://www.kierunekkosmetyki.pl/artykul,70695,depilacja-laserowa-dlaczego-warto-z-niej-skorzystac.html

Coś takiego może wykonać jedynie laser profesjonalny w salonie ( najlepiej light sheer).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy