FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
remont małej łazienki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Linkkaccz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Gru 04, 2018 8:10 am    Temat postu: remont małej łazienki Odpowiedz z cytatem

Witam, remontuję u siebie łazienkę i potrzebuję waszej opinii. Mianowicie, od zawsze mam brodzik i całkiem sporo miejsca, ale zastanawiam się, czy warto poświęcić miejsce i postawić małą wannę? Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kidzynia70
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Gru 05, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, nie warto. Sama miałam wannę w łazience o bardzo małym metrażu i nie polecam. Prysznic jest w tym przypadku musem, bo jak wstawisz pralkę i wannę do środka, to nie masz się jak ruszyć, a o sedesie to już nie wspomnę. No chyba, że uda ci się zmieścić zabudowę w ścianie, gdzie będzie stać pralka oraz np. bojler, to wtedy rozumiem pomysł z wanną.
Powrót do góry
Milena1990
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne czy remontujesz małą czy dużą łazienkę - zawsze warto robić to z ekipą. Jeśli szukasz dobrych fachowców to polecam zerknąć na usługi firmy Malhaus http://malhaus.pl/uslugi/flizowanie-bialy-montaz/ . Oni zajmują się remontami generalnymi więc poradzą sobie z każda pracą remontową. Wykonują także wykończenie wnętrz.
Powrót do góry
Eliza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont to nie jest prosta sprawa, ja do tego kompletnie nie mam smykałki. U nas w tym roku szykuje się remont i już rozglądam sie za jakąs dobra ekipą remontową by oni wszystkim odpowiednio się zajęli. Pewnie zdecyduje się na ich ofertę http://taniopodklucz.pl/ bo widziałam już ich realizacje i jak dla mnie są świetne.
Powrót do góry
iwanZDR
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja postanowiłem obić całą łazienkę w białą boazerie i póki co efekt jest imponujący, jednak mam problem z wyborem baterii ... kojarzy ktoś baterie laveo? Dają 8 lat gwarncji więc chyba są bateriami wysokiej jakości? Ma ktoś doświadczenie z nimi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli łazienka i do tego mała to warto postawić na duże lustro które pozwoli Ci optycznie ją powiększyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas niestety takie odnowienie nie wchodzi w grę. Płytki nam popękały i musimy je wymieniać, wszystko od zera. Ale teraz nie popełnimy tego samego błędu i kupimy płytki wysokiej jakości, cenionego producenta. Właśnie myślimy o płytkach z tej ofery http://www.tubadzin.pl/collection/449 . Podobają wam się? I czy w ogóle ktoś z was miał do czynienia z marką Tubądzin?
Powrót do góry
Clary084
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również uważam, że to jednak nie będzie dobry pomysł. Mała wanna będzie tak czy siak zajmowała dużo miejsca, a nie będzie też wygodna. Dlatego lepiej jest jednak jeżeli już to wymienić kabinę prysznicową na coś bardziej nowoczesnego (np. kabiny prysznicowe wrocław). Dzięki temu łazienka będzie znacznie bardziej przestronna i wygodna.
Powrót do góry
Mistral
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie mogę w 100 procentach Ci polecić tą firmę: http://www.dekor-studio.pl/ mają fajne projekty małych łazienek plus możesz też dokupić od razu takie odpowiednie wyposażenie, wszystko w jednym miejscu, więc mega wygoda.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: