FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szybka pożyczka w firmie pozabankowej.
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 11:45 am    Temat postu: Szybka pożyczka w firmie pozabankowej. Odpowiedz z cytatem

Program lojalnościowy i kody rabatowe to miłe bonusy, które nie każda firma z branży oferuje. Platforma https://pozyczkolog.pl/pl/viasms-1 mocno się tutaj wyróżnia, jest rzeczywiście zainteresowana dobrem swoich klientów i ich przysłowiowym dopieszczaniem. Szybkość działania to coś, co z pewnością firmę wyróżnia. Pieniądze, które możemy uzyskać w 15 minut to świetne rozwiązanie, gdy potrzebujemy ich naprawdę szybko. Jeśli dodamy do tego fakt, iż wszystko odbywa się online, bez wychodzenia z domu, bez kolejek i bez zaświadczeń, trzeba przyznać, że mamy tu do czynienia z wysokim poziomem usług i prawdziwą wygodą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki pozabankowe są łatwo dostępne, szybkie ale drogie i przez ich rzekome zalety łatwo wpaść w pętlę kredytową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybierzesz sprawdzoną, uczciwą firmę pożyczkowa i ocenisz swoje możliwości finansowe to nie ma ryzyka. jak każdy kredyt i taki trzeba spłacać. Nic nowego. Na concash jest wielu zadowolonych klientów, zerknij na ich opinie http://di.com.pl/concashpl-opinie-klientow-forum-obiektywna-analiza---czy-warto-58617 - jak dla mnie warto pomyśleć, w razie potrzeby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak potrzebujecie szybkiej pożyczki to polecam lendon można zaufać. Pożyczałam od nich ostatnio 2,5 tys zł i nie dopłacałam - pierwsza pożyczka jest za darmo. Miła obsługa i bez żadnych kruczków. https://www.lendon.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pon Lip 23, 2018 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie firmy wydają mi się podejrzane. Abstrahując od tego to w każdej firmie jak się zostawia swoje dane to trzeba uważać bo nikt nie wie tak na prawdę co się z nimi dzieje. Ja własnie z tego powodu na https://chronpesel.pl/ skorzystałam z opcji ochrony swojego peselu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że sprawdzone firmy pożyczkowe dbają o bezpieczeństwo danych. Abstrahując od tego, to tez uważam, że każdy produkt jest dla ludzi, tyle że świadomych i wypłacalnych, co w przypadku chwilówek ma spore znaczenie. Ja bym proponowała szukać darmowych chwilówek, na https://kredytolog.com/newsy/online/darmowe-chwilowki.html jest kilka takich propozycji z różnych firm, z możliwością zaciągnięcia zobowiązania online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chwilówki do tanich nie należą ale za to można je szybko i łatwo wziąć, no coś za coś. Kredyt w banku też kosztuje a się trzeba naczekać i dadzą albo i nie. W Kredyt OK ja mam teraz pożyczkę, online miałam odmowy a jak poszłam do nich do oddziału to się udało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 16

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 4:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kilka uwag. Pamiętać trzeba, że program lojalnościowy skierowany jest do powracających klientów, a tymczasem można pochylić się także nad nowymi. W niektórych firmach pozabankowych realizuje się promocje dzięki czemu mogą oni uniknąć opłat. Do takich instytucji należą Kuki.pl, Vivus.pl, Miloan.pl, Wandoo.pl oraz Finbo.pl.

W przypadku tak dużego wyboru oczywiście natrafić można także na propozycje, które obciążone są relatywnie dużymi kosztami (oprocentowanie wielokrotnie potrafi przekraczać to, które stosowane jest w bankach). Ale istnieją także propozycje skierowane najczęściej do nowych klientów danej firmy. To prawda, że czasem więc trudno rozeznać się w powyższych usługach i znaleźć taką firmę, które spełni specyficzne oczekiwania, np będzie pożyczać na dowód czy bez BIK.

Można skorzystać z zestawień, w których porównane są takie instrumenty przyznawane zarówno przez lokalne instytucje finansowe w większych miastach, jak i te, które uzyskać można za pośrednictwem internetu. Między innymi dobrze jest dowiedzieć się, w których firmach aktualnie obowiązują promocje polegające na rezygnacji z prowizji i odsetek.


Ostatnio zmieniony przez marko dnia Pią Sty 20, 2023 12:23 pm, w całości zmieniany 42 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie, nie, nie, nie, nie nie. Jestem na nie. szybkie pożyczki, czyli po prostu chwilówki to tak duże ryzyko, że się nie opłaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 358

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, szybkie pożyczki i chwilówki to masakra jakaś. Nie tak dawno znajomi musieli szukać firmy która obsługuje trudne kredyty Tak się zakopali chwilówkami, że już nie wiedzieli co robić. Na szczęście udało im się załatwić kredyt na spłatę chwilówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odnoszę się do chwilówek bo nie biorę i ich nie znam. Znam za to pożyczkę w banku Raiffeisen taką nieoprocentowaną którą można spłacać przez 2 lata. Płaci się tylko prowizję bankową (2,99%) ale to pikuś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilbo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem taka usługa finansowa może być pomocna w kilku przypadkach. Szybka pożyczka to doraźne rozwiązanie problemów finansowych, które może Ci pomóc, jeśli jesteś zadłużony, albo pilnie potrzebujesz pieniędzy na jakiś zakup. Jednak kiedyś w końcu takie pożyczone pieniądze trzeba będzie oddać. W większości przypadków takiej wyjdzie wziąć kredyt gotówkowy w banku. Faktem jest jednak, że wiele osób z rożnych powodów nie decyduje się na skorzystanie z usług banku. Jednym się spieszy, inni z kolei mają wykazane jakieś zaległości w BIK. Jeżeli już naprawdę potrzebujesz pożyczyć pieniądze z firmy pozabankowej, to warto się dobrze rozejrzeć za instytucjami, które promocyjnie pożyczają nowym klientom za darmo. Dostaniesz ją w takich firmach, jak na przykład netCredit, Vivus i Kuki. Jeśli jesteś nowym klientem to możesz otrzymać nawet 5000 złotych bez prowizji i odsetek, które oddajesz po miesiącu. Jeśli z kolei potrzebujesz pieniędzy na długi okres, to znajdziesz tam również oferty ratalne. Oprocentowanie RRSO przypadku ofert na raty może być czasem zbliżone to tego obowiązującego w banku - przykładowo w firmie Hapi oprocentowanie rzeczywiste wynosi obecnie 9,81%.

Ostatnio zmieniony przez bilbo dnia Sro Kwi 20, 2022 7:30 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybka pożyczka gotówkowa nie musi być wzięta tylko jako doraźne rozwiązanie problemów. Często ludzie decydują się na nią, bo potrzebują gotówki na już, a np. wypłata za tydzień albo chcą sobie w ten sposób sfinansować wakacje itp. Więc czasami to nie wynik problemów Wink tak czy inaczej firmę pożyczkową należy wybierać z głową. Są na rynku firmy jak ta https://kokos.pl/ - mają doświadczenie w temacie udzielania pożyczek i stabilną pozycję na rynku, dlatego uważam, że warto im zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o kredyt to słyszałam, że https://ic-ekspertfinansowy.pl/dla-firm/gwarancja-bankowa-dla-firm/ jest rzetelną firmą. Masz do wyboru wiele usług dla firm, wiec myśle ze firma jest godna uwagi.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest właśnie to, żeby pożyczka była szybka. Czasem zdarza się tak, że po prostu nagle braknie nam gotówki. Czytałam niedawno na http://istotne.pl/zgorzelec/wiadomosc/nWu/dlaczego-szybkie-pozyczki artykuł o takich szybkich pożyczkach i stwierdziłam, że to naprawdę najlepsza opcja! Jak braknie mi gotówki to na pewno z niej skorzystam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy