FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Hala stalowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hala stalowa jest dobra i szybko się ja buduje ale trzeba pamiętać, że konstrukcja złożona jest z wielu złączy spawanych dlatego warto zlecić już na etapie budowy badania vt, które ocenią stan tych złączy. To bardzo ważne ze względu na późniejsze użytkowanie hali. Jeśli pojawią się jakieś wady konstrukcyjne to należy je szybko wyeliminować, a na etapie budowy jest to łatwiejsze niż później.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzoną firmą zajmującą się budowaniem hal, polecam skontaktować się z www.profixhale.pl Sam z nimi współpracowałem i wiem że można na nich polegać. Firma ta ma swoją siedzibę w Krakowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz mieć naprawdę dobrej jakości firme która postawi Ci halę to polecam szukać po opiniach w internecie, możesz też od razu zabezpieczyc halę antykorozyjnie tutaj https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia-antykorozyjne/cynkowanie-ogniowe/ Jest to bardzo dobra oferta dla osób które mają w planie zabezpieczyć metalowe elementy hali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą zajmującą się wykonywaniem konstrukcji stalowych. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy działającej na Pomorzu to skontaktujcie się z www.allts.pl Można im w pełni zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzi wam się na bank firma POM Sztum z województwa pomorskiego http://pom-sztum.pl/konstrukcje-stalowe/ W ich ofercie m.in. konstrukcje ze stali czarnej i nierdzewnej, aluminium i mosiądzu a do tego zajmują się też profesjonalnymi usługami obróbki metalu na maszynach CNC. Są profesjonalni, solidni i mają wieloletnie doświadczenie na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj, że posiadając halę stalową musisz utrzymać ją w odpowiedniej kondycji. Niezbędne według mnie jest korzystanie z usług firm takich jak Ensyco https://www.ensyco.pl/facility-management które zajmują się instalacjami technicznymi w budynkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli przymierzacie się do wybudowania hali stalowej to powinniście na pewno rozejrzeć się za firmą, która ma doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych. Taką firmą na pewno jest www.semi.net.pl Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy budowałem swoją halę magazynową to skorzystałem z usług firmy www.promus.com.pl Działają szybko profesjonalnie i w dodatku mają całkiem niezłe ceny. Jeżeli planujecie postawić stalową halę na terenie województwa mazowieckiego to się z nimi skontaktujcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na wykonanie hali z płyty warstwowej i wam też polecam tę opcję. Wszystkie nowoczesne hale powstają teraz z płyt warstwowych. Jeżeli też się na to zdecydujecie to zajrzyjcie na stronę www.e-plytawarstwowa.pl Oni sprzedają płyty warstwowe w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Nie Cze 16, 2019 11:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeroki pakiet usług związanych z pracami w budownictwie będziecie mieć w firmie KBS Diament-Serwis z Psar z okolic Będzina http://kbsdiament.com.pl/ U nas zajęli się wykonywaniem powłok ochronnych betonu. Firma w 100% solidna i warta uwagi, to prawdziwi fachowcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hala dla swojej firmy na pewno musi być solidnie wykonana, ale też trzeba ją dopasować do swoich potrzeb i możliwości. Firma http://solidhale.pl/ zajmuje się robieniem takich i są w stanie postawić szybko halę dla firmy. Macie sporo hal w swojej firmie? Czasem jest to konieczne, by taką wybudować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madameadame2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 98

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie swoje hale? Zainwestowaliście w magazyn firmowy? Tu także może was zainteresować oferta od http://astonpartner.pl W tym miejscu znajdziecie solidną firmę transportową. Według mnie konieczne będzie tu postawienie na takie usługi. Tu znajdziecie takie dedykowane dla biznesu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności powinniście rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem konstrukcji stalowych i aluminiowych. Ja od siebie mogę wam polecić www.allts.pl Ich siedziba znajduje się pod Trójmiastem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PlejWinter
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy to dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy znacie firmy, które zajmują się projektowanie hal stalowych? Wyszukałam w Internecie firmę Skeleton. Czy ktoś korzystał już kiedyś z ich usług? Więcej informacji o tej firmie można przeczytać na stronie https://skeleton.pl/oferta/hale-indywidualne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy