FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupić mieszkanie pod wynajem?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Nie Sty 13, 2019 12:15 pm    Temat postu: Kupić mieszkanie pod wynajem? Odpowiedz z cytatem

Czy takie rozwiązanie waszym zdaniem się opłaca?
Zastanawiam się czy warto kupić mieszkanie pod wynajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Nie Sty 13, 2019 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to dobry pomysł.
Zwlaszcza wynajem krótkoterminowy jest opłacalny.
Jak masz mieszkanie w górach np. to możesz sobie pozwolić na wynajmowanie go turystom.
Tutaj https://www.dreamapart.pl/wspolpraca/ widziałam jak to dokładniej się odbywa.
Może to faktycznie jest opcja, którą warto będzie przemyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 6:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, oczywiście że warto kupić mieszkanie pod wynajem, zwłaszcza to od Atala w Gdańsku gdzie z mieszkań jest piękny widok na morze, tam na pewno chętnych nie zabraknie i będzie można zarobić sporo na wynajmie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 2:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania pod wynajem jest opłacalne. Jednak nie w miejscowościach nadmorskich, gdzie większość osób wybiera hotele i kurorty. Postawiłbym na miasto studencie typu Wrocław czy Poznań. Obecne pokolenie nie chce już mieszkać w akademikach. Sam mam taką inwestycję w Poznaniu. Teraz jestem na etapie szukania kawalerki. Mam już sprawdzony system przeszukiwania internetu. Korzystam z serwisu https://lzx.pl/, który za darmo monitoruje ogłoszenia umieszczane w najpopularniejszych portalach z nieruchomościami. Jak tylko pojawiały się nowe oferty, to powiadomienia przychodzą na email albo telefon. Nam się tak udało szybko odpowiedzieć na okazyjne ogłoszenia. 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że zakup mieszkania pod wynajem się opłaca, zwłaszcza jeśli planujesz zakup mieszkania w takiej https://www.stalowa27.pl/ bardzo atrakcyjnej kamienicy na Pradze bo możesz tam liczyć na pomoc w zarządzaniu najmem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stan25
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że obecnie jest to bardzo dobra decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popularność zakupu mieszkań pod wynajem rośnie, bo wiele osób upatruje w tym dobrej inwestycji i dodatkowego zarobku, a jak wiadomo różnie z tym bywa w rzeczywistości. Opcji uzyskania dodatkowych pieniędzy jest więcej: http://blogseniora.pl/jak-zdobyc-dodatkowe-pieniadze-na-emeryturze-wynajem-nieruchomosci-zlota-raczka-opieka-nad-dziecmi/, warto się nad tym zastanowić, zanim się zdecyduje na konkretne działanie. Wynajmowanie mieszkań wcale nie jest takie proste i nie zawsze zakup się zwraca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy