FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Telewizor na ścianie czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anastazja
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 20

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie to jest najbardziej praktyczne rozwiązania. I wygląda również najlepiej Smile
_________________
Organiczna architektura szuka wyższego sensu użyteczności i komfortu, wyrażonych w organicznej prostocie.s
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 803

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że powinieneś również sprawdzić recenzje telewizorów od Manty bo wprowadzają co chwilę nowe wersje w różnych wymiarach i świetnych funkcjach jak SmartTV, system android itd. Dlatego warto sprawdzić i może tutaj znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karmele90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 29

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, to kwestia tylko i wyłącznie gustu. Obecnie praktycznie każdy telewizor ma możliwość powieszenia na ścianie. Wystarczy zamontować uchwyt i przygotować maskowanie kabli. W ogóle zauważyłem, że ostatnio telewizory bardzo mocno potaniały. Przeglądałem oferty na https://www.sferis.pl/telewizory-2096/sony i rozważam wymianę starego sprzętu na coś nowszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaa_88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2018
Posty: 145

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiasz się, jak poprawnie zamontować telewizor na ścianie i jakich urządzeń do tego użyć? Sprawdź ofertę akcesoriów do montażu telewizorów czy głośników w sklepie https://mediamonter.pl . Znajdziesz tam m.in. kable optyczne audio, stojaki i uchwyty do telewizorów, a także wieszaki do monitorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup sprzętu do nowo wybudowanego domu jest niezwykle ważny. W takim wypadku warto jest wyłożyć trochę więcej pieniędzy i zakupić najnowocześniejszy sprzęt, aby był on jak najdłużej aktualny. Dla mnie bardzo ważny był telewizor, bo dużo oglądamy, więc chciałam aby był on jak największy i najnowocześniejszy. Wydaje mi się, że takie parametry są niezwykle ważne. Jeżeli chcecie trochę o tym poczytać to sprawdźcie stronę http://elektro-techniczny.pl W internecie znajdziecie naprawdę wiele informacji dotyczących elektroniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartinBic
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Mar 2019
Posty: 65

PostWysłany: Sob Maj 04, 2019 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalezy jaki to telewizor .. ja ostatnio kupilem dla siebie cos takiego jak tutaj - https://www.ceneo.pl/Telewizory/p:TCL/Przekatna_ekranu:65_cali.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też do długich seansów wybrać dobrej jakości telewizor i tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci abyś również zwrócił uwagę na ofertę producenta Manta, który posiada szeroki wybór modeli z bardzo dobrymi parametrami i do tego najnowszymi rozwiązaniami jak system Android oraz najwyższą jakością obrazu 4K. My nie chcieliśmy przepłacać właśnie za dużo droższych producentów dlatego zdecydowaliśmy się na Manta LED94901S EMPEROR
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Andrut
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 17

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 4:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj sobie ten poradnik montażu telewizora w zabudowie z płyt kartonowo-gipsowych, a przekonasz się,że wszystko jest możliwe https://expressilustrowany.pl/telewizor-w-zabudowie-z-plyt-gk-poradnik-montazu/ar/c15-14036213 Sam mam tak zrobiony i wszystko jest git.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Pią Maj 05, 2023 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie sprawdź ofertę producenta Manta u którego znajdziecie konkretne propozycje jeśli chodzi o telewizory, jak na przykład 43 cale Manta 43LUW121D WebOS DVBT2/HEVC HbbTV w rozdzielczości 3840 x 2160 (4k Ultra HD), do tego tuner DVB-T2/HEVC H.265 oraz funkcja Smart TV. Pozdrawiam i mam nadzieję, że poszukiwania pójdą pomyślnie i oczywiście sprzęt sprosta Waszym oczekiwaniom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy