FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak nadajecie przesyłki kurierskie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcin0926
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Sty 2019
Posty: 17

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 9:28 am    Temat postu: Jak nadajecie przesyłki kurierskie? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w tytule – w jaki sposób nadajecie przesyłki kurierskie? Czy zdarza się Wam korzystać z brokerów kurierskich?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zazwyczaj nadaję przesyłki przez Sendit. To broker kurierski. Z jego pomocą nadasz przesyłki w przeciągu 5 - 10 minut i w niewysokiej cenie. Regularnie z niego korzystam i jestem z niego zadowolony...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ankin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez internet i to przez dobrego i sprawdzonego kuriera zawsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet i dobry sprawdzony kurier zgadzam się. Ostatnio również przez strony brokerów sprawdzam jakie ceny za wysyłkę oferują. Często są lepsze i korzystniejsze. Dwie palety kurierem znajomy przesyłał 300 km, przez brokera tym samym kurierem wyszło sporo taniej. Także polecam porównywać. to nic nie kosztuje przecież.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arekma1rek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodze na pocztę. Na poczcie nadaje przesyłki i je odbieram. Mam po prostu w bloku swoim pocztę, także pod ręką.
_________________
https://materaceproducenta.pl/bruksizm-zgrzytanie-zebow-wystepujace-podczas-snu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 4:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, a no tak, zdarza mi się korzystać z brokerów kurierskich podobnych do https://www.epaka.pl//sledzenie-przesylek , ponieważ lubię mieć pewność, że przesyłka dotrze na miejsce. Z E-paką jeszcze się nie poznaliśmy, ale już jestem zadowolony, widząc, że prowadzą pełne śledzenie przesyłki. Będę musiał spróbować przy następnej wysyłce, może będą pewniejsi niż dotychczasowi brokerzy, u których usługi zamawiałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio musiałem wysłać sporą paczkę na drugi koniec Polski. Skorzystałem z usług tego brokera https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/fedex i jestem bardzo zadowolony. Przesyłka odebrana ode mnie z domu, usługa sama w sobie niedroga, a paczka dostarczona bardzo szybko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba też pamiętać że jest taka opcja jak paczka kurierska za pobraniem - bardzo czesto wybierana przez klientów sklepów online. Jeśli nie macie jej w swojej ofercie to rozważcie wprowadzenie, a same informacje na temat usługi znajdziecie na https://www.znajdzkuriera.pl/poradnik/paczka-kurierska-za-pobraniem,103
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy