FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Schody w domu jakie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się te balustrady szklane przy schodach, nie tylko są nowoczesne, ale również funkcjonalne. Możesz je zakupić w sklepie FAZA w Warszawie, firmę mają na ulicy Suchy Las 6, doradcy powinni Ci podpowiedzieć na czym masz się skupić, jak zabezpieczyć balustrady etc. Warto porozmawiać na ten temat z fachowcem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nas akurat czeka naprawa schodów drewnianych ponieważ nie wyglądają już dobrze i nie do końca są bezpieczne, ale jeszcze nie nadają się na wymianę, bo mimo wszystko są w dobrym stanie. Szukamy w sieci najlepszych sposób na naprawę takich schodów i kilka wskazówek już mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
danka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 77

PostWysłany: Czw Sty 31, 2019 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas są drewniane schody. Dzisiaj zainteresował mnie artykuł odnawianie starych schodów i chyba skorzystam z tych porad. Chciałabym trochę odnowić nasze schody bo mają już swoje lata i nie wyglądają za ciekawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniane! Czasami najbardziej klasyczne rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Dzięki www.zakki-schody.pl mogliśmy się o tym przekonać, gdyż wykonali dla nas super drewniane schody. Komponują się dobrze z nowoczesnym designem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 77

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schody drewniane są najbardziej klasyczne, ale też najprzyjemniejsze w dotyku i dodają ciepła do domu. Kiedyś korzystałem z firmy schody kraków i byłem zadowolony. Firma specjalizuje się we właśnie konstrukcjach drewnianych, a schody są głównym produktem.
_________________
https://kancelaria-bonaartis.pl/


Ostatnio zmieniony przez tom.m dnia Czw Kwi 18, 2019 8:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 3:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już wybrałam schody do swojego domu i niedługo będę je kupować, ale przed zakupem muszę znaleźć firmę, która zamontuje mi te schody i aktualnie to jest mój największy problem. Szukałam już firm, które oferują tego typu usługi i jest ich tak wiele, że nie wiem jaką wybrać. Co prawda jak na razie najbardziej przekonała mnie oferta firmy dostępna pod tym adresem http://parkiety-warszawa.com/uslugi-parkieciarza/montaz-schodow/ , ale przed zdecydowaniem się na ich uslugi chce poznać Wasze opinie. Mogę na Was liczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno drewniane. Ten materiał jest najpopularniejszym materiałem do wykonywania schodów. Ja zdecydowałam się na schody w nowoczesnym stylu. Skontaktowałam się z firmą www.schody.szczecin.pl Oni wykonali dla mnie świetne i nowoczesne schody, które przyciągają wzrok po wejściu do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy schody samonośne zabiegowe z http://schody-lodz.pl/ i są bardzo solidnie, porządnie wykonane, także jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. Firma szybko się z tym uwinęła i wcale nie policzyli sobie za to szczególnie wiele, także finansowo wyszło mnie to całkiem ok i ogółem był to bardzo dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol443
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozejrzyj się wokół tego serwisu ,a znajdziesz bardzo dobrą firmę do robienia balustrad.Sam już nie raz z tej firmy korzystałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzi wam się dobrze wrocławska firma Kasprzak-Olma http://k-o.com.pl/ Nam własnie oni wykonali metalowe schody. Konstrukcja jest bardzo solidna a do tego schody są po prostu ładne. Firma nie przesadza z cenami i prace wykonuje terminowo, także można na nich polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie też firmę Schodex - to producent schodów i balustrad na terenie Śląska. Mega solidni fachowcy z wieloletnim stażem. Tu podrzucam kontakt http://schodex.com/ Będziecie zadowoleni bo firma to prawdziwi fachowcy. U nas spisali się świetnie, mamy dzięki nim piękne schody i nie wyszły nas wcale drogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas.gaj
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lip 2018
Posty: 30

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o projekcie szafy pod schodami? Zastanawiam się, czy to jest OK w przypadku każdego rodzaju wnętrza? i Czy faktycznie jest tak wygodne? Poniżej link do takich schodów.

www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=Z_zhOdW8jwE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anna.brykala
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas choć dość nowoczesne, to drewniane Smile Teraz naprawdę super schody można zrobić. Mamy też czujniki ruchu, które dodatkowo podkreślają piękno drewna. Polecam, jak ktoś się zastanawia, to mówię szczerze, że warto pobawić się światłem na klatce schodowej. My oświetlenie i czujniki kupowaliśmy tutaj: https://onelectro.pl/automatyka-sterowanie/czujniki-ruchu.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy schody kręte na słupie i to był dobry wybór z kilku względów - schody nie wymagają wiele miejsca, sa wygodne i uniwersalne pod względem dopasowania do otworu w stropie. Nasze pochodzą z firmy Stalex https://www.stalex-czaplinek.pl/schody z Czaplinka. Firma to mega specjaliści, bardzo dobrze się spisali, schody są solidne i ładnie wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KadRad
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 34

PostWysłany: Nie Gru 08, 2019 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja u siebie klade plomieniowany granit
_________________
To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. https://odzyskiwaniedanych.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy