FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór materaca do spania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 4:32 pm    Temat postu: Wybór materaca do spania Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy możecie mi pomóc, ponieważ jestem na etapie wyboru dobrej jakości materaca do sypialni. Czy znacie dobrych producentów na których warto zwrócić uwagę, abym rano wstawał wyspany, a nie jeszcze gorzej zmęczony i "połamany" niż to było przed położeniem się do spania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałem z tym duży problem i muszę przyznać, że trochę czasu mi zeszło przy wyborze odpowiedniego materaca. Ostatecznie zdecydowałem się na https://materace-viscotherapy.pl/ jest to polski producent materaców piankowych który w końcu pozwala mi się wyspać, a szczególnie weekendami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KarolOkrasek napisał:
Ja też miałem z tym duży problem i muszę przyznać, że trochę czasu mi zeszło przy wyborze odpowiedniego materaca. Ostatecznie zdecydowałem się na https://materace-viscotherapy.pl/ jest to polski producent materaców piankowych który w końcu pozwala mi się wyspać, a szczególnie weekendami Smile


Jak najbardziej mogę się zgodzić, takie materace są świetnie również dla osób które mają problemy pooperacyjne czy ogólnie schorzenia kręgosłupa, bo taka twarda wersalka potrafi rano prawie połamać człowieka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może ja sobie też sprawdzę dokładnie jak to u nich wygląda, bo problemy z plecami oraz snem mam coraz większe z wiekiem także liczę, że też zmiana materaca przyniesie jakiś efekt bo rzeczywiście śpię teraz na starym sprężynowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co długo zastanawiać, jeśli będą nieodpowiednie to nikt nie karze Ci go kupować. Ogólnie ważne jest to, że mają również bardzo dobrą obsługę klienta która potrafi konkretnie pomóc w podjęciu dobrej decyzji zakupowej i też jest na ich stronie sporo poradników np. jak dobrać odpowiednio twardość, także zajrzyj bo może Ci się przydać: https://materace-viscotherapy.pl/content/6-dobor-twardosci-materacy pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zena66
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2024
Posty: 1
Skąd: Gorlice

PostWysłany: Wto Mar 26, 2024 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów materacy, z których każdy ma swoje unikalne cechy i zalety. Różnią się one przede wszystkim technologią ich wykonania. Do wyboru m.in. mamy materace piankowe, lateksowe, sprężynowe, a także hybrydowe. Niezależnie od tego, który rodzaj materaca zostanie wybrany, ważne jest, aby zapewniał on odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa i umożliwiał komfortowy sen.
_________________
Jakie są rodzaje materacy do spania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy