FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rolety Plisowane co o nich sądzicie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 10:09 pm    Temat postu: Rolety Plisowane co o nich sądzicie? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat rolet plisowanych, czy rzeczywiście jest to dobra opcja jeżeli chodzi o wybór zasłony w oknach biurowych? Jeżeli tak to jeszcze jaki sklep moglibyście mi polecić w którym mogę je znaleźć, ale też nie przepłacając?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi akurat plisy bardzo się podobają i uważam, że zarówno do domu jak i np. pomieszczenia biurowego będą bardzo dobrą opcją. Ja akurat jak kupowałem rolety to postawiłem na sklep Karnix, który również mogę Ci polecić jeżeli chodzi o dobry stosunek jakości do ceny. Do tego podrzucam link gdzie będziesz mogła je znaleźć https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html
Powrót do góry
Daria881
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pełni się zgodzę, to wygodne i też dość estetyczne rozwiązanie także nie ma po co się dłużej zastanawiać tylko warto podjąć już konkretną decyzję zakupową, a przynajmniej dowiedzieć się trochę więcej o danych rozwiązaniach z ich obsługi klienta.
Powrót do góry
KacperW
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chętnie do nich zajrzę jak znajdę chwilę i może coś mnie też przekona w końcu do wymiany starych już pochlapanych rolet.
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Lut 23, 2019 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaglądaj bo warto Smile Na pewno trzeba będzie trochę czasu poświęcić na wybór oraz przejrzenie tych wszystkich możliwości. U nas fajnie wpasowały się plisy w kolorze Cremoso, który zdecydowanie mogę polecić, ale najpierw sprawdź tutaj https://www.karnix.pl/karnisze/rolety-plisowane-plisy-zaciemniajace-premium-blackout/5666-653-153-48-10 czy również Ci się podobają, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gretta
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednymi z bardziej popularnych są rolety dzień-noc. Myślę, że te powinny się bardzo fajnie spisać. Również myślę, że w wielu waszych pomieszczeniach sprawdzą się rolety rzymskie. Te może troszkę droższe są ale dużo lepiej wyglądają. Zobaczcie sobie sami propozycje od http://slonko.eu Mają tu między innymi rolety, żaluzje, plisy i inne
Powrót do góry
Dzennika5
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to dużo bardziej podobają się rolety rzymskie, może i też takie macie u siebie? To trzeba po prostu na oknie zobaczyć i tak dobrać idealne rolety do siebie. Jak nie wiecie jeszcze gdzie ich szukać to w https://www.agabytom.pl znajdziecie na pewno każdy ich rodzaj:)
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: