FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
renowacja podłogi
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alice29
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 32

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 10:37 am    Temat postu: renowacja podłogi Odpowiedz z cytatem

Hej, moi drodzy, czy ktoś z Was wykonywał może renowację podłogi, konkretnie parkietu? U moich rodziców parkiet jest już od ponad 20 lat, trochę się rozszedł i wytarł miejscami, po prostu zszedł lakier. Chciałabym odnowić ten parkiet i przy okazji zrobić jego lifting, może jakoś inaczej pomalować. Mam na oku nawet firmę Klinika Parkietu http://klinikaparkietu.pl, która by się mogła tym zająć. Ale zastanawiam się jak bardzo jest to uciążliwy zabieg, biorąc pod uwagę fakt, że w domu są dwie starsze osoby i dwa psy Smile Jak u Was przebiegały takie prace? 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 1:35 pm    Temat postu: Parkiety Odpowiedz z cytatem

Moim rodzicom robili oni prakiet http://parkietydlaciebie.pl/
Powiem Wam , źe się fajnie sprawdzili i pięknie ten parkiet wygląda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kkot31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 41

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 7:20 am    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Moi rodzice u siebie wykonywali renowację, bo parkiet miał już chyba 18 lat i... dojrzał do liftingu Smile Jeśli chodzi o zabieg, jakim jest renowacja podłóg Warszawa, to ja bym polecała sprawdzoną ekipę z Kliniki Parkietu, u moich rodziców panowie odnawiali podłogi i spisali się na medal Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym na twoim miejscu na ten parkiet położył panele i nie bawił się w renowacje tego jak dla mnie parkiet to straszne rozwiązanie dla domu bo szybko się niszczy i nie wygląda zbytnio interesująco. Ale jak ci się podoba parkiet to załatw firmę która wykonuje cyklinowanie oni to zrobią najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością nie wykonywałabym takiej renowacji sama
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu moich teściów była przeprowadzona renowacja parkietu i uważam, że warto dbać o stare drewniane podłogi. Dokonując ich renowacji wydobywamy ich piękno i blask. Przy wykonywaniu renowacji pomyślcie o dobraniu do podłogi nowej listwy przypodłogowej. Te stare były zazwyczaj bardzo niskie i dobrane pod kolor podłogi. Aktualnie warto zainwestować w wysoką białą drewnianą listwę przypodłogową. Teściowie za naszą namową tak właśnie postąpili. Listwę zakupili przez internet, bezpośrednio u ich producenta Drew-Lux. Efekt wspaniały, a teście zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak sądzę. Starego parkietu nie trzeba od razu wymieniać. Efekt jaki da profesjonalne cyklinowanie parkietu jest naprawdę zaskakujący. Zresztą poczytajcie na stronie firmy świadczącej usługi parkieciarskie o tym czym jest cyklinowanie i jak przebiega. Tutaj dla przykładu takie info http://podlogi.waw.pl/cyklinowanie/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dance30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 88

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o podłogę w kuchni czy przedpokoju to myślę, że najlepszą opcją sa zawsze płytki. Mogą prezentować się świetnie a przy okazji są bardzo praktyczne gdyż łatwo je utrzymać w czystości. Nawet jeśli chodzi o przeznaczenie to ja ostatnio robiłem taras i mam takie - https://www.paradyz.com/produkty/drewnopodobne-plytki-tarasowe . Według mnie bardzo spoko .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was dopiero szukałby kogoś do cyklinowania parkietu, to myślę, że spokojnie mogę polecić firmę http://www.drewnoszlif.pl/ Znają się na swojej pracy, jak nikt inny, a parkiet jest wykonany w taki sposób jak trzeba. Ja również zastanawiam się nad cyklinowaniem parkietu, żeby poprawić cały efekt i mam nadzieję, że firma będzie miała wolne terminy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 3:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Renowacja drewnianej podłogi jest moim zdaniem zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od położenia nowej podłogi w postaci paneli, ktore mają niską wytrzymałość i które zniszczą nam się po kilku/kilkunastu latach. Jeśli szukacie informacji o metodach wykorzystywanych przy renowacji podłóg, polecam Wam przeczytać artykuł dostępny pod adresem http://parkiety-warszawa.com/blog/kosztuje-cyklinowanie-lakierowanie-parkietu/ . W artykule znajdziecie informacje odnośnie kosztów cyklinowania i lakierowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas niestety nie da rady już uratować starej podłogi i musimy pomyśleć o tym, żeby wreszcie ją wymienić. Bardzo kusi mnie montaż wykładzin dywanowych - http://wykladziny-geta.pl/, żeby móc zrezygnować z paneli i zwykłego dywanu. Myślę, że to bardziej praktyczne rozwiązanie i sprawdzi się znacznie lepiej. Mamy małe dziecko, które obecnie zaczyna powoli raczkować i chyba w ten sposób będzie bardziej bezpieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Froganka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz kogoś kto zająłby się renowacją podłogi to zalecam skorzystać z portalu, na którym na pewno znajdziesz odpowiedniego usługodawcę http://www.hurtparkiet.pl - rok temu, gdy remontowałam dom skorzystałam z tej strony i szybko odnalazłam specjalistę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zajrzeć do oferty Pozbruk który przygotował dość szeroki wybór modeli donic betonowych, które zostały dodatkowo zabezpieczone przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych jak wilgoć czy mróz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Demo212
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jeszcze polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniane podłogi są dlatego fajne, bo można szybko przywrócić im w miarę potrzeby piękny wygląd. Zamawiamy deskę drewniana z prodexpolu, mam nadzieje, że tez wytrzyma ze 20 lat w takim stanie, jak wygląda teraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy