FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
podatki i finanse. Gdzie na szkolenie ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 8:30 am    Temat postu: podatki i finanse. Gdzie na szkolenie ? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie orientujecie się kto organizuje szkolenia związane z podatkami, księgowością i finansami ? Gdzie warto się zapisać ?W gre wchodza takie miasta jak Warszawa, Poznań czy Kraków Smile z góry dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pon Sty 07, 2019 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tweeki zerknij sobie na szkolenia organizowane przez panią Martę Niziołek z biura doradztwa podatkowego Kasprzyk&Niziołek ( mają swoje biura w Gliwicach, Katowicach i Sosnowcu). Byłam już na jednym z jej szkoleń w ubiegłym roku i w tym także wybieram się na kolejne do Poznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki ikonka1 za odpowiedz Smile Chętnie dowiem się czegoś więcej - jaka jest tematyka takich szkoleń, jak długo trwają i gdzie się odbywają ? Gdzie można znalezc więcej informacji na ten temat ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na tej stronie https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Szkolenia są podzielone na działy tematyczne, wybierasz to co najbardziej Cię interesuje. Szkolenia trwają zazwyczaj 2 dni, obejmuja zarówno teorię jak i praktykę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki ikonka1 za namiar, przejrzałem stronkę i wstępnie to przydałoby się wziąć udział w każdym z tych szkoleń hehe bo tematyka niezwykle ciekawa Smile Ale pewnie na początek wybiore 1 lub 2 i sam się przekonam jak to wygląda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tweeki dokładnie tak, jedz na jedno i sam zobczysz co i jak. Potem można doszkalać się na kolejnych. Mnie wysyla na nie mój pracodawca i z tego co wiem to te kursy są difinansowane z KFS więc tym bardziej warto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 77

PostWysłany: Czw Lut 14, 2019 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałem kiedyś z fajnej firmy zajmującej się szkoleniami z zakresu podatków, podatek pcc szkolenie, fajna opcja gdy potrzeba nam ogarnąć temat do pracy lub w ramach doszkalania zawodowego. Myślę że każdemu się przyda.
_________________
https://kancelaria-bonaartis.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mermagda0
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 90

PostWysłany: Nie Lip 21, 2019 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujecie szkoleń dla sektora biznesowego? Jeżeli macie swoja własną firmę to na pewno powinna was zainteresować oferta od https://leadersheep.com.pl/ W tym miejscu zajmują się kursami trenerskimi, profesjonalnym coachingiem, a także organizują różnego rodzaju szkolenia biznesowe. Będziecie u nich mogli postawić na szkolenia ze skutecznego zarządzania w firmie. Również szkolą z tematów związanych ze sprzedażą b2b, b2c, czy też z tematyki prawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 361

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście chcieli dowiedzieć się jak pomóc poprzez podarowanie 1% podatku organizacji pożytku publicznego (OPP) poczytajcie https://www.fakt.pl/1-podatku-w-twojej-deklaracji-pit-37/39nj0ts Pewnie nie każdy korzysta z tej możliwości, a przecież to nic nas nie kosztuje. Wystarczy rozliczyć pit online, tam tylko wpisać nr KRS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się, że natrafiłam na taki wątek. Chciałam podzielić się z Wami bardzo konkretnym artykułem w tematyce pity 2021, na który trafiłam tutaj: https://wiadomosci.onet.pl/olsztyn/pit-37-w-trzech-formach/cd218b6 Jeżeli chcecie dowiedzieć się jakie są dostępne sposoby na przygotowanie rozliczenia to polecam zerknąć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama chętnie bym z czegoś takiego skorzystała, zwłaszcza że mój mąż ma problemy finansowe i wiem, że wszystko to tak naprawdę jest jego wina. Nie umie oszczędzać, a ja muszę go tego nauczyć. Może tutaj https://kredytypoznan.com/prowadzenie-finansow-osobistych/ poczytam, co mogę zrobić i jak to będzie działać u niego. W końcu trzeba mieć wspólny front, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1975

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2021 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwijam się od jakiegoś czasu w branży handlu i pamiętam jak na początku nie wiedziałem b2c co to i tak dalej, ale na szczęście po wielu szkoleniach zdobyłem sporo wiedzy dlatego każdemu polecam edukację poprzez szkolenia. Przynosi to bardzo dobre rezultaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy