FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zmniejszyć zużycie energii?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruppssa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 190

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinna wam w tym mega pomóc hurtownia elektryczna i ich oferta. Skierowana do każdego z was, wysoki wybór produktów wysokiej klasy w lepszych cenach niż w sklepach stacjonarnych !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem troszczenia się o dom jest zamontowanie odpowiedniej wentylacji. Jeśli będziecie szukać dobrej firmy, to polecam https://www.bartoszwentylacja.com.pl/pobierz Może pochwalić się ona wieloletnią obecnością na rynku oraz pozytywnymi opiniami klientów. Posiada dużą i profesjonalną kadrę oraz zajmuje się różnego rodzaju systemami wentylacyjnymi. Polecam sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby zmniejszyć zużycie energii należałoby między innymi zadbać o sprawność instalacji elektrycznej czy gniazdek i włączników. W ostateczności można dokonać ich wymiany. Hurtowni zajmujących się ich sprzedażą nie brakuje. Jedną z nich jest https://amper.pl/kos-elektro-system
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainteresować się tematem odzyskiwania energii. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, która może się tym dla was zając to skontaktujcie się z www.probon.pl Zajmują się instalacjami wentylacji, ogrzewania i innymi, w których uwzględniają odzyskiwanie energii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa co sądzicie o rekuperacji? Zastanawiam się poważnie nad wykonaniem w domu takiej instalacji bo faktycznie czytałam o tych oszczędnościach jeśli chodzi o ogrzewanie i może to być dobra opcja. Dużo informacji na ten temat można znaleźć tu: http://centrumrekuperacji.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaZyleta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 6
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zaoszczędzić pieniążki i nie ogrzewać domu tylko i wyłącznie przy użyciu kaloryferów to dobrym rozwiązaniem jest wybudowanie kominka, który faktycznie może ogrzać poziom mieszkania. Rok temu przeprowadzałam remont generalny i zdecydowałam się wybudowanie kominka kaflowego. Dobrze, że znałam firmę, która się tym zajmuje https://solidnykominek.pl. Całkiem niezłe rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie tutaj jakie są ceny za prąd i może skorzystanie z ich usług pomoże Wam obniżyć Wasze rachunki? Wiem, że niestety potrafią być one wysokie, ale jeśli dobrze się poszuka, to można znaleźć pomoc. Często zmiana dystrybutora to odpowiednia decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować w rekuperator, który odzyskuje ciepło z wentylacji. Dobrym rozwiązaniem dla domu jest też pompa ciepła, która jest ekologiczną metodą ogrzewania domu. Polecam wam skontaktować się z firmą www.MIRENERGIA.pl Oni zajmują się tego typu rozwiązaniami dla domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 77

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle wiele nowoczesnych urządzeń jest produkowanych własnie z myślą o oszczędności. Na przykład, gdy ostatnio byłem w naprawa piekarnika toruń, żeby naprawić swój piekarnik, to Panowie polecili mi, żebym po prostu wymienił na nowszy, bo raz że będzie działał, ale też będzie oszczędniejszy własnie.
_________________
https://kancelaria-bonaartis.pl/


Ostatnio zmieniony przez tom.m dnia Czw Kwi 18, 2019 8:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solidnej jakości drzwi i okna to podstawa. My dzięki wymianie okien na nowe zauważyliśmy zmniejszenie się kosztów ogrzewania bo stare okna były nieszczelne. Nowe mamy od poznańskiego Waspal http://www.waspal.pl/oferta i mają bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i termiczne. Z naszej strony pełne zadowolenie z wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakie instalacje macie u siebie, ale wydaje mi się, że po zamontowaniu odpowiedniej pompy można zaoszczędzić trochę kasy. Mam model e.sybox mini DAB pumps, sprzęt pierwsza klasa nowoczesny, kompaktowy, do tego świetne wygląda, nawet żona to przyznała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na tej stronie znajdziecie dobrego dostawcę energii, firma oferuje bardzo dobre ceny i proste umowy. Moim zdaniem warto sobie przeanalizować poszczególne umowy i wybrać najtańszą opcję, dzięki temu można zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto zrobić jakieś pomiary energii aby sprawdzić czy wszystko ok? W tym celu polecam zapoznać się z firmą Pomiar Tech, tutaj znajdziecie zakres ich pomiarów: http://pomiary-szczecin.pl/zakres-pomiarow. Na pewno warto się z nimi skontaktować i omówić szczegóły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jak chcesz zmniejszyć rachunek za prąd to warto u siebie w domu zamontować wszędzie żarówki led, które nie tylko dobrze oświetlają pomieszczenia, ale i również są energooszczędne. Bardzo duży wybór spotkasz na stronie amper.pl oferta . Myślę, że warto odwiedzić tą stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swietlny
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem na oszczędzanie na oświetleniu jest zastosowanie energooszczędnych lamp, żarówek lub świetlówek. Do tych ostatnich przyda się również element tj. zapłonnik np. Ecoclick Starter S10. Nowoczesne produkty znanych marek pomagają naprawdę oszczędzać prąd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 10 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy