FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
myjnia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konrad.fra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2015
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 8:54 pm    Temat postu: myjnia Odpowiedz z cytatem

Myjnia parowa stanowi dobrą opcję dla typowych myjni. Bardzo odpowiednio radzi sobie nawet z najbardziej problematycznym zanieczyszczeniem, z racji aktywnego wpływu suchej mgły pod dużym ciśnieniem. W ów sposób przyczynimy się także do ochrony środowiska. Myjnie mobilne to imponujące rozwiązanie na rzecz osób, które w łatwy oraz szybki sposób, pragną pozbyć się zanieczyszczenia, ale i dla przedsiębiorców którzy mają własny warsztat, wulkanizację bądź komis samochodowy, ale stosowny impuls na dopływowy biznes. Zalecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Sob Cze 11, 2016 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna opcja, jednakże osobiście wolę myć autko własnoręcznie. Przy tym zawsze staram się sięgać po produkty z dobrych sklepów, takich jak chociażby http://chemiasamochodowa24.pl , gdzie dostępne są wszelkiego typu woski, szampony czy płyny do czyszczenia tapicerki marki kleen flo, a co więcej można tam nabyć jeden z najlepszych na rynku olej syntetyczny Amsoil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie profesjonalnych myjek parowych, to możecie sprawdzić te myjnia parowa. Uważam, że oferta godna polecenia, więc polecam i wam zapoznać się z jej szczegółami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja byłam ostatnio w myjni ręcznej ale niedokładnie umyło samochód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo najlepiej jest iść do sprawdzonej i pewnej myjni, wtedy na pewno samochód będzie naprawdę dobrze wyczyszczony. Skorzystanie z dobrej myjni ręcznej gliwice to spa dla samochodu, z którego warto jest skorzystać. Jak znajdzie się już takie miejsce, to zdecydowanie powinno się go trzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 4:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem warto pomyśleć o detalingu - https://www.vcentrum.pl/auto-detailing. Taka wizyta potrafi całkowicie odnowić wygląd naszego auta Smile Co prawda jest to droższe, niż zwykła wizyta na myjni, jednak bardzo opłacalne Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam z kolei myjnie parowe, mycie odbywa się bowiem pod wysokim ciśnieniem, dzięki temu brud schodzi błyskawicznie i to z każdego elementu samochodu. Gdybyście szukacie takiej w Krakowie, to zajrzyjcie do IRMAR, tutaj http://www.irmarserwis.pl można sprawdzić jak do niej dojechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto mieć jedną sprawdzoną myjnię i do niej zawsze się zgłaszać. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to przetestujcie myjnię www.myjnia-estyma.pl Mają szeroki zakres usług i dobre ceny, więc warto się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witkarrek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 76

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już coraz rzadziej odwiedzam takie miejsca. Zainwestowałem w porządną myjkę a i nawet w specjalne kosmetyki samochodowe od https://bigblock.pl Dokładnie i na spokojnie mogę sobie umyć auto kiedy chce na własnym podwórku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam zwykle z myjni Prosper z Pabianic https://www.myjniaprosper.pl/ To myjnia ręczna. Wszystko wykonują solidnie i dokładnie, z dbałością o detal. Zawsze mam potem perfekcyjnie odnowiony samochód, więc lubię do nich zaglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również korzystałem z usług wcześniej tutaj wspomnianej myjni www.myjnia-estyma.pl i jestem z niej bardzo zadowolony. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to polecam wam się tam wybrać. Stamtąd na pewno wyjedziecie czystym samochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z myjni bezdotykowej. Lubię samemu umyć sobie samochód, to fajna rzecz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diver124
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Jakiś czas temu przeprowadziłem się do Jaworzna i szukam dobrej myjni samochodowej. Czy z własnego doświadczenia możecie coś polecić? Z góry dzięki wam za pomoc. Tutaj nawet jedną znalazłem https://prestigegarage.pl/ . Czy miał ktoś z nią już jakieś doświadczenia? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie zadbać o swój samochód to polecam wam zainteresować się kosmetykami samochodowymi, dzięki którym odświeżycie wnętrze waszego auta. Zajrzyjcie na stronę www.buwar.pl Jest to świetna hurtownia, która posiada szeroki wybór kosmetyków samochodowych w niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aronia77
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 10

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku tapicerki samochodowej mycie parowe jest dobre przy niewielkim stopniu zabrudzenia. Na cięższe plamy pozostaje już tylko solidne mycie ekstrakcyjne i odpowiednie suszenie (co jest często ważniejsze niż samo pranie tapicerki). Jeżeli chodzi o standardowe mycie auta polecam samoobsługowe myjnie bezdotykowe. Taniej, szybciej i bezpieczniej dla lakieru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy