FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drzwi do domu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do samych drzwi to warto je też czymś zabezpieczać, tym bardziej, jeżeli są to drzwi w domu to będą narażone na działanie czynników atmosferycznych. Polecam zerknąć tutaj: http://drewnochron.pl/Produkty/Oleje/Pokost-Lniany. Warto je impregnować, bo to z pewnością przedłuży żywotność drewna i nada mu jeszcze więcej charakteru. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewniane drzwi jakieś znanej marki będą idealne. Bardzo ważny jest też zamek, najlepszy będzie antywłamaniowy. Na agas.pl powinny być zawiasy do drzwi, solidne, dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zajmujecie się produkcją drzwi to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.firmakowal.pl Sam zamawiam od nich osprzęt o drzwi i jestem zadowolony zarówno z jego ceny jak i jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybraliśmy zarówno okna jak i drzwi wykonane z drewna. Wybór padł na ofertę http://www.wiktorczyk.com.pl/ co okazało się świetnym wyborem. Drewniane wyroby tego typu idealnie komponują się z nowoczesnym designem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
co_ffee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Sie 2018
Posty: 70

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiecie na stylowe, tanie i funkcjonalne drzwi przesuwne?
Zastanawiam się nad ich zakupem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o drzwi wejściowe to warto rozważyć montaż eletrozaczepów. Elektrozaczepy pozwalają na zdalne blokowanie lub otwieranie drzwi, dzięi czemu zabezpieczają przed dostaniem się do domu niepożądanych osób. Bardzo dobre eletrozaczepy znajdziecie w ofercie sklepu e-metalhurt https://e-metalhurt.com.pl/pl/c/ELEKTROZACZEPY/28 . Do wyboru są elektrozaczepy do drzwi prawych lub lewych, z blokada lub bez.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1458

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, jeśli chodzi o drzwi wejściowe do mieszkania to nie ma co oszczędzać, bo to kwestia naszego bezpieczeństwa. Wiadomo, że estetyka też się liczy, ale jakość zawsze na pierwszym miejscu. Przynajmniej ja sama wychodzę z takiego założenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za drzwiami to powinniście też rozejrzeć się za osprzętem do drzwi. Polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą www.firmakowal.pl Od nich zakupicie osprzęt do montażu drzwi w niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiecie na temat zewnętrznych drzwi drewnianych ? Znalazłam ostatnio ciekawą ofertę producenta KRIS DRZWI https://kris-drzwi.pl/. Oferta o tyle ciekawa, że nie ma tu problemu z realizacją indywidualnych zamowień także tych nietypowych wymiarowo. Lite drewno najlepszego gatunku, możliwość dokupienia na miejscu wszystkich niezbędnych akcesoriów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przy wyborze drzwi zewnętrznych zdecydowałem się na pomoc firmy Anex Okna, ponieważ mieszkam w Piasecznie i potrzebowałem pomocy specjalistów bo ciężko było rzeczywiście odnaleźć się w tym wszystkim jak jest tak wiele opcji. Mogę śmiało ich polecić osobom niezdecydowanym, ponieważ można spokojnie zobaczyć całą ofertę, a przy większym zamówieniu dostałem rabat i do tego dość sprawnie zrealizowali zamówienie oraz montaż. Wszystko wyszło w porządku i co najważniejsze w terminie jaki wspólnie wyznaczyliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kolei ciekawe klamki i akcesoria drzwiowe kupicie w https://vds.pl/wp/oferta-2/ U nich właśnie sie zaopatrywaliśmy i jakość ich klamek jest bardzo dobra a wybór mają fajny, style różnorodne, wiec na pewno coś w swoim guście wybierzecie. Do tego na plus szybkość realizacji zamówienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w okolicach Bydgoszczy to polecam wam zajrzeć na stronę www.hoton.pl Jest to bardzo dobra firma, która zajmuje się sprzedażą drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. W ich ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja drzwi wewnętrzne i zewnętrzne do swojego domu zakupiłam od firmy https://oknadrutex-gniezno.pl/, która dodatkowo zajęła się ich montażem. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Gniezna to zajrzyjcie na ich stronę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My niedawno kupiliśmy stary dom i czeka nas generalny remont. Największym problemem dla mnie są drzwi. Obecnie są wstawione stare drzwi otwierane na zewnątrz (na korytarz). Jest to bardzo niepraktyczne i zastanawiam się nad rozwiązaniem. Póki co do głowy przychodzą mi jedynie drzwi przesuwne z https://www.systemyprzesuwne.com.pl/ Nie zajmują dużo miejsca i są nowoczesne. Tradycyjne drzwi otwierane do środka pokoi nie wchodzą w grę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuza_98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 130

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracownia Stolarska https://kubiczek-drzwi.pl specjalizuje się w produkcji drzwi zewnętrznych na indywidualne zamówienie. Oferują szeroki wybór wzorów, który zadowoli każdą, nawet najbardziej wybredną Klientelę. Istnieje możliwość zrealizowania unikalnego projektu. Niezależnie od wybranej opcji, każde stworzone drzwi są wykonane z najwyższej klasy materiałów. Można je dodatkowo zabezpieczyć przed włamaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy