FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Obróbki blacharskie - jaki producent?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Mar 12, 2019 6:21 pm    Temat postu: Obróbki blacharskie - jaki producent? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Na wiosnę zabieram się za wykonanie nowego dachu, dlatego chciałbym zapytać Was czy macie sprawdzonego producenta bądź sklep w którym znajdę wysokiej jakości materiały jednocześnie nie przepłacając?
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej, a jest to sklep https://centrumblacharskie.pl/ co do którego mam całkowitą pewność jeżeli chodzi o jakość produktów, przystępne ceny i do tego też poziom obsługi. W razie potrzeby chętnie Ci pomogą w wyborze i zadbają o dość sprawne terminy realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tutaj mogę polecić Ci centrumblacharskie.pl ponieważ mają naprawdę wysokiej jakości produkty w zakresie obróbki blacharskiej, do tego nie ma problemów z jakością wykonania, schodzącą farbą czy niedociągnięciami w wymiarach. Dzięki nim sprawnie zajęliśmy się dopełnieniem braków i w końcu dach wygląda i trzyma się tak jak powinien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm temat bardzo ciekawy i też pewnie mi się przyda w przypadku domu rodziców bo planujemy na ten rok wymianę pokrycia dachowego i też trzeba będzie zabrać się za zakup materiałów do wykonania obróbek blacharskich więc też sprawdzę sobie przy weekendzie jak kształtuje się oferta i ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że Braas ale też są w niektórych miejsach już gotowe elementy w dobrych cenach poszukaj w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto postawić na specjalne materiały do ich uszczelnienia, z tego co pamiętam w ofercie Braas jest Wakaflex specjalnie do tego przeznaczony i z bardzo długą gwarancją bo aż na 20 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Nie Lut 02, 2020 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić, że Turmalin ceramiczny to jedna z najpiękniejszych dachówek płaskich jakie widziałem. W końcu wysoka jakość barwienia, wykończenia krawędzi i bardzo niska porowatość dzięki czemu nie ma mowy o porastaniu czy wsiąkaniu wody w jej powierzchnię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Pon Paź 16, 2023 5:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuje sprawdzonej firmy, która oferuje produkty do napraw blacharsko-lakierniczych. Dokładniej to chodzi mi o szpachlówki samochodowe. W Internecie znalazłam firmę Troton Sp. z o.o. Czy znacie tę firmę? Czekam na opinie http://www.troton.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy