FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Akwarium w domu?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 11:26 am    Temat postu: Akwarium w domu? Odpowiedz z cytatem

Witam! Macie w swoich domach akwaria? Duże, małe? Jak je zaaranżowaliście oraz co w nich hodujecie? Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam 5 zbiornikow, 3 z krewetkami (20l, 30l, 54l) jeden z haremem bojownika (54l) i z rybami 200l (barwniaki czerwonobrzuche, brzanki, neony, gurami mozaikowe i szczupienczyki karlowate)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łaaał to naprawdę pokaźna ilość, a czy hodujesz je w jakimś konkretnym celu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno znajdziesz kilka fajnych propozycji na blogach związanych z akwarystyką. Co do miejsca gdzie możesz kupić odpowiednie wyposażenie pod względem aranżacji oraz akcesoriów potrzebnych rybom jak filtry, napowietrzenie, pokarmy itd. znajdziesz w sklepie internetowym Plantica. Chyba jeden z największych i najlepiej wyposażonych tego typu sklepów na rynku, a gdy będziesz potrzebował pomocy w aranżacji to również chętnie się tym zajmą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 803

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpierw pamiętaj o odpowiednim wyposażeniu akwarium w potrzebne akcesoria dla życia rybek Smile Nie dziwi mnie ze większość osób kupuje w Plantica bo ze względu na przygotowaną ofertę, konkurencyjne ceny i zawsze terminową dostawę wydają się być najlepszą opcją. Można liczyć również na ich pomoc przed zakupem, żeby mieć pewność co do odpowiedniego dopasowania akcesoriów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam bardzo za tak dużą pomoc Smile Jak widzę, nie tylko ja wpadłem na taki pomysł i najwyraźniej jest to możliwe do zrealizowania. Plantica rzeczywiście ma ogromne możliwości i dobrze przygotowaną ofertę, więc łatwiej będzie mi dojść do celu. Postaram się w przyszłości wrzucić Wam zdjęcia jak mi to wyszło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Nie Gru 09, 2018 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O sprawdźcie sobie również rzeczy jakie można zakupić w https://www.plantica.pl/produkty/czyszczenie/odmulacze mają konkretny asortyment, który pomaga utrzymać akwarium w czystości. Od różnych roślin, po odmulacze, które są niezbędnym dodatkiem do każdego zbiornika wodnego w domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie planuję rozbudowę swojego akwarium i szukam dobrego sklepu internetowego z akcesoriami. Polecono mi https://twoje-akwarium.com.pl/, podobno mają dobrej jakości rzeczy. Używał ktoś z Was tego sklepu i może polecić?
_________________
https://kancelaria-bonaartis.pl/


Ostatnio zmieniony przez tom.m dnia Czw Kwi 18, 2019 8:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akwarium to zawsze super pomysł. Stanowi ono też bardzo ciekawy element dekoracyjny. Oczywiście trzeba też zadbać o odpowiednie wyposażenie takiego akwarium. Dlatego polecam wejść na stronę https://akwarium24.com.pl/ i tam się rozejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 35

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam akwarium od jakiegoś czasu i stale uzupełniam jego zawartość o nowe rybki, roślinki i dodatki. Ostatnio niektóre roślinki zaczęły żółknąć. Wyczytałam w Internecie, że pomocne w takim przypadku może być żelazo w płynie. Jako, że posiadałam takie w domu postanowiłam je przetestować pod takim kątem i faktycznie rośliny są w znacznie lepszym stanie. Testowaliście kiedyś takie rozwiązanie? Na stronie https://blueiron.pl/blogs/porady/nietypowe-zastosowanie-zelaza-w-plynie wyczytałam też o innych nietypowych zastosowaniach żelaza w płynie. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Correct
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu zastanawiam się jakie akwarium wybrać do swojego salonu. Chciałabym aby akwarium było widoczne z dwóch stron. Co sądzicie w takim razie o zamówieniu akwarium na wymiar? Tutaj znalazłam taką możliwość https://amazonia24.pl/akwarium-na-wymiar. Akwarium z pewnością będzie piękną ozdobą każdej przestrzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tiara07
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu dwa akwaria. Jedne w salonie, a drugie w sypialni. Hoduję głównie rybki słodkowodne. Niedawno kupiłem nowe skalary i glonojada. A macie rośliny w akwarium? Very Happy
_________________
rośliny w akwarium
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oliwwia1991
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Lip 2021
Posty: 21

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam malutkie, ze złotą rybką Very Happy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoasiaKOS
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2021
Posty: 8

PostWysłany: Nie Lip 18, 2021 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam, lubię zwierzęta a przy psie to kot odpada. Ogólnie akwarium 80 litrów wymaga trochę pracy, ale przy współczesnej technice czyszczenie i opieka zajmuje niewiele czasu. Fajne informacje znajdziesz tutaj https://sferion.pl/akwarium-w-mieszkaniu-wady-i-zalety/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
driz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio postawiłem właśnie na akwarium u siebie w domu i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z niego. Na https://www.plantica.pl/ zrobiłem zakupy w tym zakresie i również myślę, że bardzo się opłacało. Polecam wszystkim zainteresować się akwarystyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy