FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa hali stalowej
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykopami, niwelacją terenu, wyburzeniami jak i usługami budowlanymi zajmuje się http://posadzkipomorskie.com.pl Kupicie tez u nich piasek, żwir czy kruszywa, beton towarowy, oni zajmą się transportem tych materiałów. Firma spisała się bardzo dobrze, jesteśmy zadowoleni z wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wszystkim zajęła się firma Commececron - kompleksowo zajęła się budową magazynu mojej firmy i spisała się bardzo dobrze (sam projekt został maksymalnie dostosowany do moich potrzeb).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujecie się na budowę hali stalowej to warto podczas jej powstawania zlecić badania vt konstrukcji. Takie badanie pokaze, czy nie ma jakiś niezgodności i czy hala jest solidnie wykonana. Profesjonalnymi badaniami zajmuje się firma Badania Nieniszczące Górka. Im moożna powierzyć przeprowadzenie specjalistycznego badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lis 26, 2018 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napewno przydadzą Wam się solidne i porządne stropy gęstożebrowe. Weźcie je z zaufanego i sprawdzonego źródła, aby w przyszłości uniknąć rozczarowań. Ja kupowałem wysmienite stropy od Art Bet http://www.artbet.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która ma doświadczenie w wykonywaniu tego typu inwestycji. Od siebie mogę wam polecić https://www.legprzem.com.pl/ Zajmują się budowaniem hal magazynowych oraz produkcyjnych i są w tym dobrzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zdecydowanie pamiętać o rozwiązaniach przeciwpożarowych jak np. ściana ogniowa https://betblok.pl/sciana-ogniowa-przeciwpozarowa-betony-ogniotrwale.html . Buduje się ją za pomocą bloczków betblok,które posiadają odpowiednie właściwości ogniochronne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności powinniście znaleźć sprawdzoną firmę, która zajmie się budową waszej hali. Generalne wykonawstwo w inwestycjach tego typu oferuje firma www.cbpanel.pl Jeżeli zależy wam na współpracy z profesjonalistami to powinniście się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musicie skontaktować się ze sprawdzoną firmą, która zajmuje się konstrukcjami stalowymi. Taką firmą na pewno jest www.allts.pl Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzesiek87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie takiej hali obowiązkowo będzie potrzebny dźwig Smile My korzystaliśmy z usług firmy Maśko. To sprawdzona ekipa i nowoczesny, niezawodny sprzęt. Posiadają wykwalifikowanych pracowników, którzy poradzą sobie w każdej trudniejszej sytuacji. Więcej o firmie i ich ofercie możesz przeczytać tutaj Wink Polecam, bo wiem że się nie zawiedziecie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy stawianiu wielu elementów związanych z naszą halą, musieliśmy koniecznie wykorzystać kruszywa hutnicze. Zaopatrzenie się w nie z zaufanego i sprawdzonego źródła było obowiązkowe, stąd nasza decyzja o nawiązaniu współpracy z https://www.ekoprod.pl/ . Ten producent dostarczył je nam w możliwie najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba zgłosić się do profesjonalnego biura projektowego po projekt na taką halę stalową. Myślę, że tutaj dobrym wyborem będzie biuro projektowe Zarzycki Konstrukcje: https://zarzycki-konstrukcje.pl/projekty-konstrukcji-stalowych/. Poczytajcie sobie trochę więcej o ich ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 99

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić firmę TechnoStal mają w swojej ofercie montaż hali, produkcję projekt, no i załatwiają pozwolenia ,co jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają także piaskowanie i technologie CNC. Warto zajrzeć na ich stronę i zapoznać się z ich pracą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ikaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wynajmuje hale, nie chciałabym budować swojej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednią firmą budowlaną polecam skontaktować się z www.promus.com.pl Oni mają spore doświadczenie w budowaniu hal magazynowych i innych konstrukcji stalowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do postawienia hali mogą Ci się przydać kruszywa. Jeśli do dziś nie znalazłeś dostawcy to polecam Eko Prod https://www.ekoprod.p , zaopatrujących nas już od dłuższego czasu. Jakosc tych kruszyw jest znakomita!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy