FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dobry prawnik w Radomiu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 9:52 pm    Temat postu: Dobry prawnik w Radomiu Odpowiedz z cytatem

Czy mieliście może kiedyś okazję korzystać z usług prawniczych w Radomiu? Pilnie potrzebuję konsultować się z dobrym prawnikiem odnośnie tego, że firma, która ma mi wypłacić odszkodowanie znacznie je zaniżyła, więc sprawa faktycznie istotna dla mnie. Słyszałam, że w tej kancelarii www.adwokat-radom.net.pl prawnicy bardzo dobrze sobie radzą właśnie z tego typu, często nawet bardzo skomplikowanymi, sprawami, macie może jakieś opinie o ich działalności? [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrego prawnika to może zerknij sobie na ranking prawników na portalu https://prawnikzpolecenia.pl/ . Możesz na początku znaleźć darmową poradę, Warto też poczytać ciekawy blog prawniczy. Jeśli nie będziesz wiedział którego prawnika wybrać, to oni ci pomogą . Ja ostatnio czytałam tam ciekawe artykuły z prawa gospodarczego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawach z zakresu odszkodowań, to polecam udać się do EuCO. Jest to firma odszkodowawcza, która ma własną kancelarię prawną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Kancelaria Prawna Bem & Wspólnicy , która między innymi specjalizuje się w zakresie prawa pracy poznań http://www.bemwspolnicy.pl/prawo-pracy/ jest faktycznie skuteczna w działaniu? Właśnie szukam odpowiednich prawników, którzy reprezentowaliby mnie podczas sporu sądowego z moim pracodawcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 7:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry prawnik pomoże praktycznie w każdej sytuacji. Jednak jak chcecie mieć pewność kompleksowej obsługi prawnej to udajcie się do kancelarii adwokackiej gdzie pracuje więcej adwokatów. Ja ostatnio nawet rozwiązałam sprawę sama, no może z pomocą wyszukiwarki Ranking Adwokatów Jest tam publikowanych sporo artykułów z tematyki prawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz kogoś dobrego od rozwodów i podziału majątku zerknij sobie tu http://kancelarialexa.pl . To prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie. Mają wiedzę, doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego klienta. Z resztą nie bez powodu cieszą się w sieci tyloma dobrymi opiniami. Coś to musi oznaczać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy