FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ubezpiecz swoje mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Nie Maj 29, 2016 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martina napisał:
Jednego to się nie ma co trzymać Smile ja się o tym przekonałam jak poszłam do cuk po OC

Też tam autko ubezpieczałam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
klaono
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2017
Posty: 12
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem niektórzy przesadzają. Wystarczy odpowiednie odwodnienie i to powinno wystarczyć na odpowiednie zabezpieczenie miejsc przed zalaniem. Podczas ulewy jest w stanie mocno ograniczyć straty, a to chyba najważniejsze, prawda? Nam pomogła firma https://prosale.com.pl/ i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni, bo od tego czasu nasze starty są o wiele mniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się coraz bardziej nad założeniem alarmu przeciwpożarowego do swojej hali produkcyjnej. Nie dawno prawie doszło do dużego pożaru przez jednego niedoświadczonego pracownika. Zastanawiam się również nad wdrożeniem kadry pracowniczej w instrukcję bezpieczeństwa pożarowego https://www.atex137.pl/instrukcje-bezpieczenstwa-pozarowego/ co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, warto ubezpieczać, ale nie w byle jakiej ubezpieczalni. My myśląc, że zaoszczędzimy wykupiliśmy najtańsze ubezpieczenie na mieszkanie. No i niestety wydarzył się pożar, co prawda nieduży, ale jednak i ubezpieczalnia powiedziała, że nie pokryje kosztów, bo były za małe zniszczenia (na ok. 25 000zł, a oni wypłacają od 40 000zł)... No i wszystko spadło na naszą głowę, musieliśmy wynająć firmę, która wykonuje sprzątanie po pożarach. A na dodatek usuwanie sadzy z mieszkania potrwa bardzo długo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o Łódź chodzi to sprawdzi się na pewno ta ubezpieczalnia http://www.profit-ubezpieczenia.pl/ Mają korzystna cenowo ofertę, dobry wybór zakładów ubezpieczeniowych i polis. U nas dobrze się sprawdzają, na pewno dalej będziemy ich się trzymać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną propozycję ma Cuk, do ubezpieczenia domu czy mieszkania dodaje ubezpieczenie szyb w pakiecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie co zrobić gdy wasze mieszkanie zostanie zalane? Bo zalane może zostać mieszkanie każdego z nas i dobrze wiedzieć co zrobić aby nie być stratnym. Ja wiem jakie kroki podjąć dzięki https://auxilia.pl/zalanie-mieszkania-jak-zglosic-szkode-i-uzyskac-odszkodowanie/. Zamieszczone tam informacje wyjaśniają jak wygląda proces likwidacji szkód i jak zabezpieczyć się przed stratami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej mieć ubezpieczenie mieszkania od wszystkich zdarzeń losowych, pożaru, zalania, huraganu czy przepięcia. Poza tym trzeba też pamiętać o włamaniach i kradzieżach mieszkań, ubezpieczeniu szyb, OC na wypadek gdy sami zalejemy sąsiada i assistance.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sam nigdy nie szukam ofert na własną rękę. Szkoda mi na to czasu i chęci. Mam po prostu swoje zaufane biuro ubezpieczeń p. Jadwigi Czajkowskiej - https://www.facebook.com/BIURO-Ubezpiecze%C5%84-Jadwiga-Czajkowska-1477430669189099/ U niej można wszystko załatwić, czy w biurze na miejscu, czy przez telefon. Porównuje oferty zarówno dużych i znanych firm ubezpieczeniowych, jak i tych mniejszych. Dzięki temu faktycznie mam zawsze najkorzystniejsza ofertę. Niejeden z moich znajomych jak niewiele płacę za OC Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Nie Mar 29, 2020 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No my korzystaliśmy już z wypłaty odszkodowania za zalane mieszkanie, ponieważ trzeba było wykonać wszystko! Zaczęliśmy od osuszania i do tego wybraliśmy firmę osuszającą z Warszawy - https://optimal-osuszanie.pl/ Zajęli się wszystkim profesjonalnie, no i oczywiście odpowiednio. Potem trzeba było wykonać remont, który też wyniósł dość dużo. Na szczęście koszty nie były problemem dzięki ubezpieczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2020 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli chodzi o tego typu kwestie, to zawsze powinniście podchodzić do tematu w racjonalny sposób. Najlepiej zajrzyjcie do http://kompleksowaochrona.pl/ i sami się przekonajcie, jak powinniście wykorzystać tego typu aspekty. Nie wyobrażam sobie dzisiaj postępować inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się ubezpieczać, w razie czego przynajmniej odszkodowanie można dostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, mogłam się o tym przekonać kiedy miałam pożar u siebie w domu. Ciężki to był czas, nie miałam głowy do niczego. Z ubieganiem się o odszkodowanie zwróciłam się o pomoc do kancelarii Eventum w Poznaniu. Po prostu uznałam, że lepiej na profesjonalistach polegać. Dobrze zrobiłam, pomoc dużą i co ważne skuteczną otrzymałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Czw Cze 25, 2020 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że ubezpieczenie mieszkania jest naprawdę ważną kwestią, więc wszystkie wskazówki w tym temacie są bardzo cenne. Osobiście akurat wynajmuję mieszkanie i od razu po podpisaniu umowy zdecydowałem się na zapewnienie sobie odpowiedniego ubezpieczenia. Chciałem mieć pewność, że jestem dobrze zabezpieczony od niespodziewanych wypadków takich jak pożar, zalanie czy kradzież. Finalnie zdecydowałem się na skorzystanie z oferty, którą znalazłem na stronie: https://mtu24.pl/ubezpieczenie-mienia/ Od razu wspomnę, że jest to firma, która jest częścią grupy Ergo Hestia, więc można powiedzieć, że trafiłem w dobre ręce. Od razu uzyskałem wszystkie informacje, przeanalizowałem sobie zasady ubezpieczenia i przeszliśmy do formalności. Wszystko zostało bardzo sprawnie i bezproblemowo załatwione, więc pod tym względem nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Generalnie uważam, że był to naprawdę świetny wybór. Jestem pewien, że mogę swobodnie mieszkać i żyć nie martwiąc się losowymi zdarzeniami na które nie mam wpływu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JusJos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 96

PostWysłany: Wto Lip 21, 2020 6:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Mam swój własny zakład produkujący lakiery i farby i coraz częściej myślę aby zainwestować w kompleksowe doradztwo oraz pomoc w osiągnięciu odpowiedniej ochrony przed elektrycznością statyczną. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy