FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak wyciszyć drzwi
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 11:54 am    Temat postu: Jak wyciszyć drzwi Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób można wyciszyć drzwi? Nie stać mnie na nowe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... Wydaje mi się, że mogłyby tu pomóc uszczelki silikonowe - http://www.technozbyt.com.pl/oferta/uszczelki-silikonowe
Nigdy nie wyciszałem drzwi... Może jednak rozejrzyj się za nowymi... W marketach budowlanych mają teraz takie promocje, ze nowe drzwi kupisz za ok 100 złotych. Wystarczy się rozejrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychamiki
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obiłem sobie drzwi deską podłogową. Troche ciężkie się zrobiły ale efekt jest super. Dodatkowo myślałem o podłożeniu takiej papy samoprzylepnej z aluminium co się na fundamenty kładzie, podobno świetne do wyciszania samochodów..

Sprawdź naszego bloga http://www.eduedu.e-blogi.pl/ - zupełnie nowe spojrzenie.


Ostatnio zmieniony przez mychamiki dnia Pon Cze 15, 2015 1:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kKiedyś robiło się wygłuszenie tapicerką skórzaną i gąbką, ale szczerze mówiąc, to dawno czegoś takiego nie spotkałam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bobbob
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyciszyć drzwi można tak jak kolega wyżej napisał panelami podłogowymi to, że są ciężkie to niczego nie zmienia najwyżej później będziesz się montował, by je ściągnąć Very Happy Dodatkowo polecam kupić uszczelki i dobrze je uszczelnić a tak to starym sposobem można również tapicerką i gąbką stara z materacu.

Zapraszam na blog - http://ubezpieczeniawedlugbereniki.blog.pl/. Nie stracisz tam czasu.


Ostatnio zmieniony przez bobbob dnia Sro Cze 24, 2015 9:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klakier
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przejdź się do jakiegoś marketu budowlanego i zagnij obsługę sklepu tym pytaniem. Ciekawe jakie rozwiązanie by w takiej sytuacji zaproponowali. Oczywiście najpopularniejsze są uszczelki wykonane z silikonu, ale nie wiem jaki dokładnie skutek chcesz osiągnąć.

Pasjonujące historie opisane na blogu https://zakupowoo.wordpress.com/2015/06/04/w-internecie-mozna-kupic-niepowtarzalne-wzory-butow/, zajrzyj koniecznie.


Ostatnio zmieniony przez klakier dnia Sro Cze 24, 2015 12:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nowi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2015 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie ma na to żadnego skutecznego sposobu. Ja sam szukałem różnych pomysłów na wyciszenie drzwi. Niestety żaden się nie sprawdził
_________________
Najlepszy psychoterapeuta poznań opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barkus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj możesz skorzystać z pomocy sprzedawcy w sklepie. Może istnieje jakiś produkt wyciszający drzwi.Ewentualnie spróbuj je uszczelnić albo czym obłożyć. Może jakąś gąbką. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2016 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze looknij na strone firmy: http://www.mega-acoustic.pl/oferta/ - maja w swojej ofercie roznego rodzaju 'sztuczki' do wyciszania drzwi w domach/mieszkaniach. Zreszta nie tylko drzwi. Nie jest to kosztowny interes, a daje naprawde duzo - wiec warto sie nad tym pochylic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annkna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Paź 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie ostatnio się zastanawiałam nad tym chciałąbym przynajmniej jeden pokój wyciszyć, ale chyba raczej nie da rady na to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ostatnio słyszałam to dobrym pomysłem jest dodanie do zawiasów gumowych części. W ten sposób mniej rzeczy ma szansę się ocierać o siebie, a jednocześnie drzwi są trochę wyżej i nie mają możliwości by szurać. Wiem, że wiele różnych części gumowych ma ta firma http://www.gumopolis.com.pl/uszczelki-gumowe.html, może znajdziesz tam też coś dla swoich drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście w stanie polecić firmę która mogłaby zaopatrzyć mnie w tego typu silikonowe uszczelki? Interesuje mnie wyłącznie województwo Małopolskie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milen, w Dobczycach działa firma http://larkis.pl/ . Zajmują się oni produkcją wszelkiego rodzaju artykułów gumowych oraz silikonowych w tym uszczelek. Wiele razy miałem okazję zamawiać od nich produkty tego typu. Uszczelki, gumowe rękawice czy węże - wszystko w fenomenalnej jakości. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam zainteresować się matami akustycznymi. Są one wykorzystywane do wygłuszania pomieszczeń, więc na pewno wam pomogą. Swoje maty akustyczne zakupiłem od firmy www.mcakustik.pl Maja całkiem niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jurko
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 36

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pianka wygłuszająca 2 cm t20bk? U mnie się sprawdza doskonale, a polecił mi ją specjalista w sklepie budowalnym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy