FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 77

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się duże mieszkanie w Warszawie. Dzisiaj trafiłam na http://www.kasbuddevelopment.pl i jutro z rana będę przeglądac ofertę. Chcę nowe mieszkanie od dewelopera. Rynek wtórny mnie kompletnie nie interesuje. Mam już pomysł na aranżację całości i czekam z niecierpliwością. Wcale nie jest tak łatwo znaleźć mieszkanie marzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też planuje kupić mieszkanie w Warszawie ale nie koniecznie duże, na osiedlu Warszawa są różne metrze i niskie ceny za m2, można też kupić tu mieszkanie z wykończeniem pod klucz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Cze 24, 2018 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie tutaj http://front-park.pl . Myślę, że miejsce, w którym zamieszkamy, otoczenie jest bardzo ważne. Apartamenty nad Motławą to przede wszystkim świetna propozycja dla tych, którzy lubią odpoczywać na łonie natury. Warto się zapoznać z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zajrzeć tutaj http://www.kredyt-mieszkaniowy.info/porownanie-oprocentowania-kredytow-mieszkaniowych/ przed zaciągnięciem kredyty a mieszkanie Na tej stronie znajdziecie aktualne porównanie oprocentowania kredytów mieszkaniowych . W porównaniu tym zostały przedstawione przedziały oprocentowania jakie można uzyskać w danym banku. Dokładna wartość oprocentowania jest ustalana indywidualnie dla każdego kredytobiorcy w zależności od jego sytuacji finansowej, zdolności kredytowej, wysokości wkładu własnego,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby buduje się wiele mieszkań, ale jak się szuka czegoś konkretnego, to trudno znaleźć dobrej jakości mieszkanie w dogodnej lokalizacji. Jednie ta inwestycja http://www.bliskiebemowo.com jakoś do mnie przemawia. Mieszkania w tym roku będą gotowe. Miejsce jest fajne. Cena za 3 pokoje też do przełknięcia. Wszędzie blisko i to jest plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koreoss
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrego sprawdzonego dewelopera, to polecam zerknąć tutaj: http://www.koninko.com.pl/ ja korzystałem z ich usług i mogę w 100 procentach zarekomendować, profesjonalna współpraca to to co cechuje ich najbardziej, a ja tego oczekiwałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno mieszkania jest super, trzeba tylko określić budżet. Nie ma co ukrywać, że mieszkanie z rynku wtórnego jest o wiele tańsze, poza tym jest sporo mieszkań już gotowych do zamieszkania więc w zasadzie po kupnie pozostaje sie tylko wprowadzić. Bardzo dużo fajnych ofert znajdziecie w biurze Cztery Pokoje http://www.cztery-pokoje.com/rodzaj-nieruchomosci/mieszkania-torun/ . Tutaj znajdziecie oferty wyselekcjonowane i sprawdzone.
Jeśli podejmiecie decyzję o zakupie któregoś z mieszkań to biuro pomaga załatwić wszystkie formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BulFlame
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto warto !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał Makusz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zastanawiam się nad kredytem, nie wiedziałem jak się za to zabrać ostatnio trafiłem na artykuł długi... ale wyczerpuje temat wiec warto poświęcić troche czasu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi finanse i zdolności kredytowe pozwoliły na kupno mieszkania na rynku wtórnym w Warszawie. Ale to też jest plus, bo nie wymagało wielkiego remontu, mogłam się szybko wprowadzać. Muszę też Per modum pochwalić, to zarządca osiedla. Widać są jeszcze porządne firmy, które wywiązują się ze swoich obowiązków jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CisCiz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Kwi 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki za ciekawe info. Na pewno mi się przyda.
_________________
Kobieta czuje, gdy jakiś mężczyzna jest dla niej ważny. A czy mężczyzna ma podobną intuicję?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy