FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
urządzenie ogrodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wam zastanowić się nad skorzystaniem z usług firmy, która zajmie się zaprojektowaniem i urządzeniem waszego ogrodu. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy, do której moglibyście się zgłosić to zajrzyjcie na stronę www.ogrodslaski.pl Oni zaprojektowali mi przepiękny ogród.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Majkel12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 60

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również korzystam z takiej firmy. Bardzo fajnie zajęli się moim ogrodem, bo ja nie potrafię Very Happy. Oferują usługi ogrodnicze kraków, a profesjonalna pielęgnacja ogrodów kraków to ich specjalność. Na dodatek, zawsze kiedy trzeba, przyjeżdżają i wykonują koszenie trawy kraków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz roślinności na pewno będziesz także potrzebował odpowiednich materiałów do stworzenia pięknej aranżacji dlatego ze swojej strony polecam sprawdzić ofertę producenta Pozbruk w zakresie elementów betonowych typu kostki dekoracyjne, płyty tarasowe, czy również rozwiązania na ogrodzenie jak mur samonośny Rotterdam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiele inspiracji ogrodowych zaczerpnąłem z żoną z oferty producenta Pozbruk oraz ich kanału na YT gdzie też wiele swoich produktów prezentują i jest w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w ogrodzie super wyglądają drewniane elementy - domki, altany, drewutnie itp. Podobają mi się bardzo realizacje firmy https://www.wooder.com/domki-i-altany/ Co ważne takie drewno jest impregnowane, więc oprócz tego, że dobrze wygląda to jeszcze daje gwarancje, że posłuży przez wiele lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli macie swój domek i macie trochę więcej miejsca w około niego to możecie zaaranżować warzywny ogródek. O takich ekologicznych rozwiązaniach możecie więcej poczytać na stronie http://twojepole.pl/ Ja sama zasadziłabym pewnie jakieś owoce, bo zbliża się lato i nie mogę doczekać się kiedy będę mogła zjeść świeże maliny i truskawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korres
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2019
Posty: 12

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

irinaa1 napisał:
A myślał ktoś o tunelu ogrodowym typu https://www.tunelefoliowe.pl/sklep/tunele-foliowe-metalowe.html w swoim ogrodzie? Ciekawe rozwiązanie na wykorzystanie ogrodu przez cały rok.


Polecam Ci. U mnie od dwóch lat tunel foliowy z metalu jest jak nowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trafiłam przypadkiem na sklep https://homegarden.com.pl/parasole-ogrodowe i wsiąkłam na dobre. Niemal wszystko bym chciała zmienić. Mam na oku meble i parasol ogrodowy. Teraz muszę tylko poczekać na dopływ gotówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 249

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ze swojego doswiadczenia moge polecic firme Gardenon, jesli chcecie zeby projekt byl nowoczesny, funkcjonalny a do tego solidnie wykonany to wszystko znajdziecie u nich. Nie trzeba po nich nic poprawiac, poniewaz wszystko jest dograne idelanie, projekt, realizacja, nic dodac nic ujac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz pomysłów do wykorzystania w ogrodzie to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Pozbruk jak kostki dekoracyjne, płyty tarasowe czy np. donice bądź palisady dekoracyjne. Mają tak wiele cudnych materiałów z betonu z pomocą których stworzysz piękna przestrzeń wokół domu do odpoczynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weriolla
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2018
Posty: 17

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród można samemu ładnie urządzić, tylko trzeba wiedzieć jakie wsadzić krzewy i kwiatki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do właściwego i solidnego urządzenia ogrodu najlepiej wykorzystać sprawdzone i solidne akcesoria, sprzęt. Jana przykład postawiłem na wszystko, co zaoferowali mi https://greenandjoy.pl/ . Kosiarka wraz ze sprzętem nawadniającym okazała się najważniejsza - efekt przerósł moje oczekiwania!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm ciężko tak naprawdę powiedzieć, jeśli chodzi o wybór to tutaj jestem zdecydowanie za piękną roślinnością, golfową trawą oraz jakimiś ciekawymi elementami dekoracyjnymi w zakresie kostek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje się projektowaniem ogrodów. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa pomorskiego to polecam wam skontaktować się z www.petrus-ogrodnictwo.pl Oni zajmują się projektowaniem i zakładaniem ogrodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zadecydowaliśmy o zaaranżowaniu ogrodu z pomocą drzewek oraz krzewów. Z pomocą przyszła szkółka Waleczek www.drzewkawaleczek.pl , która zaopatrzyła nas w znakomite rośliny. Pełnię one rolę najważniejszych ozdób w naszym ogrodzie, zwracają na siebie uwagę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 14 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy