FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Okna aluminiowe to dobry pomysł?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 5:43 pm    Temat postu: Okna aluminiowe to dobry pomysł? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy warto takie wybrać.
Ktoś z was miał może okazję sprawdzić jak one zdają egzamin?
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/produkty/okna-drewniano-aluminiowe/ widziałam coś takiego.
Może ktoś z was podpowie od siebie?
Będę wdzięczna za rady takie z doświadczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jednak lepiej wyjdziesz na tym jeżeli skorzystasz z porad dobrych fachowców z zakresu okien. Ja na własną rękę nawet nie szukałem tylko wybrałem się do firmy Domega Poznań, która zajmuje się sprzedażą okien topowych krajowych producentów. Wyróżnia ich przede wszystkim świetnie wykwalifikowana kadra, która jak sam się możesz przekonać potrafi bardzo pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji. Wtedy również nie będziesz musiał obawiać się o montaż bo tym także się zajmują (maja swoje ekipy monterskie). Efekt końcowy wygląda świetnie i żadnych niedogodności podczas realizacji również nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy