FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kredyt gotówkowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 10:03 am    Temat postu: kredyt gotówkowy Odpowiedz z cytatem

Witam ! Poradźcie mi gdzie wziąć najlepiej pożyczkę ? Nie bardzo wiem co wybrać .. mam taki dylemat , może coś mi polecicie ze swojej strony ? Czytałam niedawno opinie o pożyczkach https://www.forum-kredytowe.pl/f/43-pozyczki-opinie/ i nie mogę się zdecydować , może Vivus? Jak uważacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zawsze lepiej w banku niż pozabankowo. Ja zwykle najpierw zapoznaję się z ofertami jakie ma do zaproponowania bank w którym mam konto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można tutaj www.finiata.pl skorzystać z odnawialnej linii finansowania. Także jest to dobre rozwiązanie jak potrzebujemy gotówki w swoim biznesie. Nie musimy się martwić o to, że nam braknie pieniędzy. Można przelewać sobie na konto tyle, ile chcemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 99

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo rozsądne jest w tych czasach korzystać z doradztwa/pośredników którzy w wielu przypadkach są w stanie wynegocjować lepsze warunki z banku niż my, bo nam sie po prostu nie chce. Polecam zajrzeć na czytaj LocalMarket - mają bardzo dużo partnerów i wyszkolonych pracowników w takich sprawach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie miliony i bez zbędnych formalności to w Kredyt Ok polecam, sama tak brałam na remoncik. Weryfikują błyskawicznie i nie mają nie wiem jakich wymagań co do umów, dochodów. W większości wystarczy sam dowód osobisty. Dają też możliwość brania przez sieć takiej pożyczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dimia1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki kredyt hipoteczny polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt gotówkowy to teraz bardzo popularna rzecz. W końcu jak brakuje nam gotówki, to bardzo dobrym pomysłem jest wzięcie takiego kredytu Smile Ja bardzo często czytam o takich produktach finansowych na http://wdrodzepomilion.pl/ , dzięki czemu jestem zawsze na bieżąco z wszelkimi informacjami i nowinkami dotyczącymi finansów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 99

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Firma HabzaFinanse pomaga uzyskać zdolność kredytowa i znaleźć kredyt na dobrych warunkach.

Warto się z nimi skontaktować i zobaczyć co będą nam w stanie zaproponować. Ja byłem bardzo zadowolony z oferty jaką od nich uzyskałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt to rzecz powazna i powiem szczerze, że warto się na niego zdecydować w dobrym banku. U mnie wybór padł na nestbank. Przejrzyjcie ich ofertę tutaj - https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty. W kwestii załatwienia wszystkiego to są bardzo pomocni i wszystko przebiegło u mnie bez większych problemów. Wiadomo, że kredyt dla firmy to raczej większe sumy, ale bez obaw można u nich wszystko załatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam szczerze, że miałam okazję porównać ze sobą kilka kredytów gotówkowych. Kredyt jest bardzo poważną decyzją, więc każdy z nas chciałby mieć od razu pewność, że podejmie ją odpowiednio. Na stronie: https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/mistrzowski-kredyt-gotowkowy,5.html natknęłam się na wyjątkową ofertę "mistrzowskiego kredytu", który oferuje bank Santander consumer. Powiem Wam, że to był strzał w dziesiątkę. Warunki umowy są dogodne i odpowiednio sformułowane. Udając się do placówki na pewno będziecie mogli liczyć również na pomoc personelu - tak było w moim przypadku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby natomiast banki odmawiały udzielenia kredytu to wtedy można o pomoc zgłosić do instytucji pozabankowej https://www.splatachwilowek.pl/trudne-kredyty/ . Bardzo dużo osób już skorzystało z ich oferty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że pożyczanie pieniędzy to coś normalnego, jednak trzeba mieć na uwadze, że te pożyczone pieniądze trzeba kiedyś oddać. Rzecz jasna nie każdy ma z tym problem, ale gdyby się tak wydarzyło to Konsolidacja pożyczek Jelenia Góra . Miejcie to na uwadze, wiele osób dzięki konsolidacji w końcu stanęło na nogi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy