FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Automatyka bramowa - na jaką się zdecydować?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 11:08 am    Temat postu: Automatyka bramowa - na jaką się zdecydować? Odpowiedz z cytatem

Moja brama garażowa od jakiegoś czasu szwankuje i najprawdopodobniej będzie trzeba wymienić automatykę. Macie jakieś sprawdzone marki godne polecenia? Wolałabym po wymianie cieszyć się sprawną bramą lata, więc chciałabym naprawdę porządny mechanizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Sob Lut 16, 2019 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już miałeś taki system to dobrze wiesz, jaka to wygoda otwierać bramę nie wychodząc z samochodu. Ja automatykę do swojej bramy znalazłem tutaj http://www.bramykolobrzeg.pl/pl/oferta/automatyka . Działa beż zarzutu od kilku lat i oby tak dalej. Firma oferuje tylko produkty renomowanych producentów, więc też będziesz zadowolony. Co więcej, zajmują się również serwisem przez co możesz nie będziesz musiał szukać serwisu bo wszystko znajdziesz w jednym miejscu. Zapoznaj się ze stroną i podejmij decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią automatyką do bram to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy www.mistalbramy.pl Od nich zakupicie solidną automatykę do bramy w całkiem niezłej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napędy od BFT są super - dosyć ciche (oczywiście jak na napędy), wytrzymałe, proste w montażu. Co do konkretnego dostawcy to polecał Ci nie będę, ale w necie znajdziesz sporo ofert Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Lut 18, 2020 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości automatyki do bram to ja jestem zdecydowanie za MaxGate w przypadku którego będziecie mogli liczyć na bardzo dobrą cenę, ale też wysoką trwałość i dobrze dobrane parametry, aby brama nie przynosiła problemów i spokojnie radziła sobie z ciężkimi wersjami bram. Ja kupiłem MaxGate Arm Swing do skrzydłowej i jest już u nas drugi rok. W tym czasie nic złego się nie działo. Poza tym W zestawie mamy fotokomórki, centrala dobrze zabezpieczona na poziomie IP55 i sporo dodatkowych funkcji np. przeciążeniowe które pozwalają zachować jej trwałość, ale też nie uszkodzić auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowal1
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na taki zestaw siłowników maxgate https://jbpartner.pl/zestawy/558-16-profesjonalny-naped-do-bramy-uchylnej-2-skrzydlwej-full-opcja.html#/28-rozmiar_silownikow-12_cali_stosowane_do_bramy_do_4m
Pracują bardzo cicho i płynnie, także wszystko w jak najlepszym porządku. Na tym sklepie są czasem promocje na dany produkt, wtedy jest jeszcze taniej, warto spojrzeć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy