FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie zorganizować konferencję?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartek.villa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2014 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Zielona Góra to tylko Dana Hotel&SPA. Dobrze wyposażone sale konferencyjne różnej wielkości i przepyszne jedzenie w hotelowej restauracji. Pełne info na: http://www.danaspa.pl/konferencje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mariuszc
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej hotel, który ma sale konferencyjną. Tyle w temacie. Pozdrawiam.
_________________
mieszkania na wynajem Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę z czystym sumieniem polecić Hotel Mazowiecki w Łodzi. Jeśli ktoś jest zainteresowany: sale konferencyjne Łódź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lechu100
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Sro Maj 21, 2014 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajne miejsce na konferencje to bajkowy zakątek na mazurach -> http://www.bajkowyzakatek.pl - nasza firma organizowała tutaj 2-krotnie szkolenie, mają doświadczenie w orgranizacji imprez w połączeniu z integracją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miloszbartender
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście mogę polecić konferencje nad morzem w ośrodku Solaris. Profesjonalnie, blisko morza, tanio Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Cze 17, 2014 4:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto jest się zainteresować w tym względzie ofertą Adgar Plazy : http://www.adgarplaza.pl/ - możesz sobie zobaczyć, że oferują bardzo dobrze wyposażone sale konferencyjne.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Cze 20, 2014 7:02 pm    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Na konferencjach nad morzem to się nikt nie skupia, bo za piękne okoliczności przyrody za oknami:)
Za to w Kielcach np (mało turystycznie atrakcyjne) byłam kiedyś na konferencji w Ibisie - salka niewielka, ale ze szkolenia nawet nie chciało się na papierosa wyjśćSmile

POlecę: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/kielce/hotel-kielce.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barboni
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o organizację konferencji to najlepiej obiektu szukać na konferencyjne-obiekty.pl - mają same sprawdzone obiekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yoreved
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś by chciał zorganizować konferencję w Wielkopolsce niedaleko Poznania,to może skorzystać z Hotelu Pietrak w Wągrowcu.Posiada on dużą salę konferencyjną i dużą ilość pokoi.
_________________
Zobacz wentylacja warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz jeszcze - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Porównajcie sobie oferty z innych miast i hoteli, to całkowicie inny standard. Nigdzie nie zaoferują wam takich pakietów. Dlatego takie imprezy powinno się organizować jak najdalej od miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pią Wrz 19, 2014 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomite miejsce z którego na pewno będziecie zadowoleni - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Mega dopracowane, a przede wszystkim mnóstwo atrakcji - po konferencji była sauna, basen, kort, kulig, impreza trwała w zasadzie do białego rana. Nie pamiętam kiedy po raz ostatni się tak bawiliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie świetnie nadaje się do tego sala konferencyjna w Katowicach. Znajduje się ona w hotelu Piramida, więc od razu zorganizować można tam wygodne noclegi. Poza tym na miejscu korzystać możemy też z hotelowej restauracji, która serwuje zarówno pyszne śniadania jak i dania obiadowe. Sale biznesowe są z kolei dobrze doświetlone, klimatyzowane i mogą pomieścić nawet do 150 osób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 12:27 pm    Temat postu: Sale konferencyjne/szkoleniowe Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio brałam udział w szkoleniu w centrum Warszawy w jednym z nowych biurowców. Jak najbardziej polecam http://saleszkoleniowe.biz/, nic mnie nie rozpraszało ani może ani góry. Szkolenie przebiegło idealnie bez żadnych zgrzytów z obsługą. Zresztą właśnie po to są szkolenia żeby coś z nich wynieść Wink Jeżeli zależy Wam na tym aby to nie była tylko impreza to jak najbardziej polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bernna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie to prawda to solaris to jest dobre rozwiązanie jeśli musi być przeprowadzona konferencja nad morzem. Wtedy po prostu można sobie tam bardzo fajnie to wszystko urządzić i po prostu zdecydowanie to przemawia do mnie iż takie miejsca już polecane i sprawdzone są lepsze od takich gdzie się pierwszy raz słyszało..Z ręką na sercu mogę polecić ten Solaris : )

Czekam na oceny mojego nowego bloga http://internetowypolzartempolserio.blog.pl/ - z góry dziękuję.


Ostatnio zmieniony przez bernna dnia Pon Maj 25, 2015 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
joanna7007
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konferencje najlepiej zoorganizować też w takim miejscu gdzie akurat po prostu no wiecie jest jakaś uczelnia i jakaś duża sala wykładowa ; )) wtedy jest tam bardzo dobrze z tego powodu iż z reguły te sale są bardzo zadbane i po prostu zdecydowanie jest to lepsze z tego powodu iż prelegent ma duż miejsca do głoszenia swoich tez
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następny
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy